Wpis z mikrobloga

Ej ale beka z tego Kajetanowicza chłop całe życie jeździ w rajdach a wygrał wrc3 XDD
Roba z kikutem zamiast renki wszedł se od tak i wygrał wrc2 nie będąc zawodowo kierowcą rajdowym XD
Nie no nie mogę z tej gali.
#f1 #galamistrzowsportu
  • 11
  • Odpowiedz
@Kolikol: kwestia jeszcze jak silna jest stawka i jaki sprzet ma sie do dyspozycji czyz nie? Kubica startowal w rajdach od lat, trudno tego nie nazwac zawodowstwem. Nie bylo to jego glowne zajecie.
  • Odpowiedz
@barystoteles: A czasem kubica nie wykladal z wlasnej kieszeni na zaspol w wrc? Woem ze mial sponsorow ale wydaje mi sie ze duza czesc budzetu to byly jego wlasne pieniadze.
  • Odpowiedz
@Kolikol szanuję kajto za pasję i nie #!$%@? mu się w etykę pracy, ale prawda jest taka że chłop ujeżdża na kartofliskach WRC 2-3 i póki co końca nie widać, a swoje lata ma XD Trochę tak jakby 30latek walczył z gówniarzami o to, kto dalej wyskoczy na huśtawce XD Istny gatekeeper młodzików, propsy dla niego że się spełnia i robi to co kocha, ale szczerze mówiąc wydawało mi się że drzemie
  • Odpowiedz
@Kolikol: Kajto nie wygrał WRC 3, był bodajże trzeci lub czwarty. Wygrał jedynie Rajd Turcji w tej klasyfikacji. Jak jestem zagorzałym kibicem rajdowym, to nie mogę zrozumieć czemu Kajto był tak wysoko w plebiscycie. Chyba dzięki pospolitemu ruszeniu braci rajdowej.
  • Odpowiedz