Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ile jest różnicy pomiędzy Wami w związku? :D

Bo ja mam 29 lat, a dziewczyna z którą "krecę" 20 lat i wydaje mi się, że nadajemy totalnie na tych samych falach :) A przecież 9 lat to sporo tak w teorii.

Oboje pracujemy w poważnej korporacji z odpowiednim dress code etc. Nie będę mówił nazwy, ale może to ona jest bardziej dojrzała jak na swój wiek skoro już ogarnęła taką pracę i studia (trwają) na TYM prestiżowym kierunku :) Bo ja raczej w dół, nie czuję się i nie wyglądam nawet na 29 lat hehe.

Jak sobie przypomnę siebie w wieku 20 lat to raczej studiowałem, a na okienkach między zajęciami piłem wino ze znajomymi w samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale reasumując to chyba jest dobry materiał na dziewczynę... rocznik 2000 nigdy bym nie pomyślał bo raczej celowałem zawsze w dziewczyny z lat 92-96.

Przekichana wydaje się tylko myśl, że jest starsza od mojej "małej" siostry o 3 lata xD

#anonimowemirkowyznania #zwiazki #seks #milosc #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffa15027bef0f000aeb23e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

Jaka jest różnica wieku w Twoim związku?

  • Mamy tyle samo lat 19.4% (28)
  • Do 3 lat 41.0% (59)
  • Pomiędzy 4-6 lat 20.8% (30)
  • Pomiędzy 7-9 lat 9.7% (14)
  • Powyżej 10 lat 9.0% (13)

Oddanych głosów: 144

  • 17
OP: @artiko: Chyba nie do końca zrozumiałeś moją uwagę o "poważnym korpo". Zaznaczyłem to ponieważ uważam, że pracując tam w wieku 20, a w zasadzie rocznikowo 21 lat i będąc jednocześnie na II roku TYCH ( ͡° ͜ʖ ͡°) studiów - trzeba być naprawdę ogarniętą osobą.

Wręcz nie to co ja! Dlatego dopiero teraz udało mi się tam dostać, ale to nie ja jestem ważny w
OP: "CzarodziejskiObywatel" - Myślę, że będzie chciała mieć wcześniej dzieci niż w wieku 35 lat jak to sugerujesz, póki co sam nie jestem gotowy więc IMO jakoś się dogadamy bez Ciebie, ale dzięki za troskę :D

"Różowy" - Na to liczę, nie mam zamiaru nikomu zabraniać się "wybawiać", nie wrzucałbym jednak do tego samego worka wszystkich młodych dziewczyn. Tak BTW, ja też jestem młody, halo?! ( ͡° ͜ʖ ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: wiek nie ma znaczneia. Ja mam równolatkę ale np. Moi rodzice 99lat roznicy - ojciec 1950 mama 1959.

Mój kiera w pracy jeszcze lepiej..on 41 ona 29 xD

I żyją i się dogaduja. Serio nie patrz przez pryzmat wieku. To sama zaleta że jest tak ambitna. Ja majac 20 lat chodziłem na studia i bylem zjebem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChytraDziewczyna: Przyznam ze ciekawia mnie takie historie, 16 to tez ogolnie ciekawa liczba swoja droga ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wazne aby sie uzupelniac, bo kazdy cos wnosi do zwiazku ( ͡° ͜ʖ ͡°). A gdy sie poznaliscie ile mieliscie wtedy lat? I jak zaregowały na to wasze rodziny, otoczenie?
BogataKreatura: @wieszti : znamy się już parę lat, ale parą jesteśmy od roku - ja 27 on 43. Trochę miałam z tym problem, jak to będzie, ale jak widać uczucie zwyciężyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym zauważyłam że w tym wieku granice wiekowe już się zacierają. Najbliższe otoczenie przyjęło to bez szoku(a przynajmniej tak mi się wydaje), może też dlatego że jesteśmy z artystycznego środowiska więc