Wpis z mikrobloga

@czlowiek_smiec: oczywiście jak nie ma wyznaczonego miejsca to kierowcy są #!$%@? że tak parkują i mówie to jako samochodziarz z krwi i kości, ale tu ewidentnie błąd popełnili ludzie odpowiadający za parking i tak wiem jak to brzmi "ludzie odpowiadający za parking" ale ktoś ten parking tak zaprojektował i w tym przypadku wina kierowców jest znikoma
  • Odpowiedz
@9Grzesiek_: Kiedyś pod Lidlem kierowca zaparkował samochód pod stojakiem tak, że nie mogłem przypiąć roweru. Jak mu zwróciłem uwage, to chciał mnie pobić XD Oczywiście nie było tam miejsca parkingowego.
  • Odpowiedz
@czlowiek_smiec: Ogólnie to takie stojaki powinny być na osobnej przestrzeni i by nie bylo problemow, debilizmem jest stawianie stojaków bezpośrednio na parkingu.
A co do sytuacji z pobiciem to niestety dużo jest debili którzy nie rozumieją swoich błędów, albo nie chcą zrozumieć, no niestety
  • Odpowiedz
@9Grzesiek_: rownie dobrze mozna parkowac na przejsciu dla pieszych, na całym chodniku, na miejscu dla niepelnosprawnych, na wjezdzie do posesji, mna wyjezdzie dla karetek itp? Bo nie ma innego wolnego miejsc a nie bedzie #!$%@??
  • Odpowiedz
@Eldzik50: ale alurat w tej dyskusji @9Grzesiek_: ma racje. mowie to jako kierowca i rowerzysta. Na powyzszym zdjeciu auto stoi na wyznaczonym moejscu parkingowym. to stojak na rowery jest w nie prawidlowym miejscu, lub nie ppwinny byc tutaj wyznaczone miejsca, nie mialbym pretensji do kierowcy bo nie zawinił, a jak bym mial juz ogromny bol dupy jak Ty rozmawialbym z kierownikiem marketu.
  • Odpowiedz
@Hipodups: I jak jakis idiota ułozy kostke na wzor miejsc parkingowych przed samymi drzwiami do sklepu to tam zaparkujesz? A moze to są wyznaczone miejsca parkingowe dla rowerow, dlatego kostka ma kolor czerwony aby dobitnie pokazac zeby tam nie parkowac autem tylko rowerem. Wzor na kostce jest umowny i nie masz obowiazku tam parkowac i tylko twoje iq decyduje czy postawisz tam samochod.
  • Odpowiedz
@Eldzik50: o tym czy mogę parkowac czy nie , nie mowi kolor kostki a znaki pionowe i poziome takowych na zdjęciu nie widzę. Więc tak, jesli gdzie indziej nie bedzie miejaca to tam zaparkuję.
  • Odpowiedz
@czlowiek_smiec: kierowca nie ma obowiązku wiedzieć co to za kawałek żelastwa stoi przy ścianie, to administrator terenu powinien zadbać o to żeby wiedzieli żeby tam nie parkować a tu widzę centralnie wyznaczone linie jak na parkingu xD
  • Odpowiedz