Wpis z mikrobloga

@AstroBoy: Przy czym mecze NFL to jest jeszcze większe ekstremum niż inne sporty. BBQ na parkingach, ogólnie to w drodze na stadion jedna wielka impreza, a na samym stadionie tez rewelacja.

Minus taki, ze praktycznie nie ma opcji, żeby siedzieć i po prostu oglądać mecz.
  • Odpowiedz
@AstroBoy: Nie, Baseball jest dużo bardziej spokojny, bo tam mecze są co 2 dzień, a sam sport jest cholernie nudny i sporo osób przychodzi po rozpoczęciu. Mecz futbolu to wydarzenie, stadion zawsze full, a pod stadionem jeszcze dodatkowo 2x więcej osób.

Zabawa, sceny koncertowe, fajerwerki, F16, co tylko trzeba do widowiska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AstroBoy: Dlatego chciałbym się tam urodzić. Wtedy nie dostrzegalbym aż tak bardzo takich rzeczy które obecnie są dla mnie normalne i oczekiwane w życiu jak darmowa służba zdrowia czy 33 dni urlopu w roku. Nie wyobrażam sobie przenosić się teraz w wieku 30 lat do USA i zaczynać życie w ich szalonym systemie
  • Odpowiedz
@vinci i89: Mi chodzi o otoczkę na i poza stadionem, w TV to mi się to ciężko oglada. O dziwo na żywo gra wydaje się bardziej płynna jak nie masz non stop reklam.
  • Odpowiedz
@AstroBoy: Zawodowo jestem 2-3 miesiące w roku w USA i paru innych miejscach. Tzn. byłem, zaraz mi rok bez podróży stuknie;(

Na stałe by było ciężko, może s Texasie bym mógł zostać, na pewno z daleka od dużych miast.
  • Odpowiedz