Wpis z mikrobloga

Robiąc swapy, strzelam pierwszy bramkę a typ dalej gra. Czasem wyjdą przy drugiej, ale jeżeli wpadnie bramka na 1:1 to wyjście z meczu przeze mnie to nie tylko obowiązek ale i przyjemność :) Gardzę tą społecznością, na początku fajnie to szło teraz coraz więcej ludzi gra dalej po bramce...
#fut
  • 18
@Bergi: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@RapidoPL: Po prostu uważam, że ta zasada złotego gola to jeden z niewielu pozytywów społeczności fify i jeżeli ktoś nie potrafi tego uszanować to może sobie przy 1:1 poczekać 3 pauzy i zakończyć mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie dlatego, że
@RapidoPL: klasycznie się społeczność zesrała, bo ktoś nie chce się bawić w Golden Goal xD

Raz jeszcze, poraz 50ty: Golden Goal to wymysł społeczności wykopu/reddita/futbina/whatever. Ale niczym obowiązkiem nie jest wychodzenie z gry. Jak mam ochotę dograć mecz, to nawet i bym dostawał w dupę 12:0, to dogram ten mecz i #!$%@? komukolwiek do tego. Chcesz swapy, to se zapracuj na nie.

I ponownie: społeczność FIFA jest tak rozpieszczona, że jak
@himself: przeciez nikt nie mowi, ze to zabronione :D mnie osobiscie to nie denerwuje, w tym czasie posiedze na telefonie, naleje sobie szklanke wody... ale domyslam sie, ze sa pieniacze ktorych skreca z nerwow :D