Wpis z mikrobloga

Repostuję interesujący obrazek. Niestety nie zdążyłem uchwycić pierwszego postującego, gdyż obrazek został na wykopie ocenzurowany w niespełna 30 minut. Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale myślozbronią jest chęć wklejania czegokolwiek, co zawiera sierp i młot na wykop.

#usa #twitter #cenzura #trump #nowanormalnosc
Pobierz
źródło: comment_1610204740rJiWnVxboC1ZROaWPuJXZe.jpg
  • 10
@Zaxx: Twitter jest prywatnym portalem i właściciel jest odpowiedzialny za to co się tam znajduje więc może cenzurować co i kogo chce. Tak samo jak na wykopie.
Jak nie pasuje to Trumpowi to niech założy własny blog gdzie ludzie będą go czytać. Myślę, że stać go na to.
@Zaxx: Trump nie zaczął wojny za granicami USA ale przyczynił się znacznie do tego żeby rozpocząć otwartą IIIWŚ rękami szurów oraz wojnę domową pomiędzy białymi czubami Qanona a czarnymi czubami wandalami.
@Skorvez_957_:

ale przyczynił się

#!$%@? się przyczynił. Przyczyniła się agresywna, jednostronna, bezwzględna propaganda medialna, której sam jesteś ofiarą.

Na ekraniku prezydent ma ładnie mówić i się uśmiechać, w momencie gdy w wyniku jego decyzji zaczynają się konflikty, w których będą ginęły setki tysiące cywilów. Potem dostaje pokojowego nobla. xD
@thexDguy: Od samego początku jestem nękany propagandą Trumpowców dla których Trump pełni rolę kolejnego zbawiciela tylko dlatego że tak piszę jakiś Qanon 2;0 z jego administracji czy jakiś pajac na social mediach.
Mam już dosyć tej rządowej propagandy, Trump jest niebezpieczny i jego rękami między innymi dojdzie do wojny jeśli nie światowej to na pewno domowej. Aż dziwię się szurom które znają podobne te konspiracje nie widzą tego że sami stali