Wpis z mikrobloga

@barti69: Babiarza masy uwielbiaja xD? Jak sie myli w co drugim zdaniu na temat skokow i zupelnie nie kuma tematu xD?

Dyrektorem rownie dobrze mozna byloby zrobic malpe i dac jej fure kasy i chwalic jak to zajebiscie sie sprawdza. Szkodnikowski juz pokazal jakim swietnym jest dyrektorem skoro niw umial znalezc choc jednego porzadnego eksperta zeby zastapic nim Babiarza no i dajac nierynkowe ceny za wykupowanie praw telewizyjnych xD.
@niezdiagnozowany: Tak, masy go uwielbiają. Wystarczy poczytać komentarze. Kiedyś go nawet skrytykowałem (bo ja za nim nie przepadam) to od razu dostałem ze 20 kontr, że Przemek jest świetny.

Nie, nie wystarczy kasa - za Szaranowicza publicystyka i kadry w TVP wyglądały ZDECYDOWANIE gorzej, a nie są to problemy na rozwiązanie których potrzebna jest górka pieniędzy.
@barti69:

Tak, masy go uwielbiają. Wystarczy poczytać komentarze. Kiedyś go nawet skrytykowałem (bo ja za nim nie przepadam) to od razu dostałem ze 20 kontr, że Przemek jest świetny


W sprawie skokow kazdy sie z niego smieje, moze inaczej sprawa wyglada w przedmiocie lekkiej i lyzwiarstwie moze w tym sie sprawdza, nie wiem nie interesuje sie tym to sie w tej kwestii nie wypowiadam, w przeciwienstwie do Babiarzax ktory o skokach
@niezdiagnozowany: W sprawie skokow kazdy sie z niego smieje

To co napisałem, było właśnie w kontekście skoków. Być może dla siedzących w skokach jest on irytujący, ale dla Grażyny i Janusza, których jest znaczna większość jest świetny.

No, bo nie bylo takiej pompki kasy jak teraz.

Jak już pisałem, żeby ogarnąć dobre kadry (m. in Laskowski i Borek) i dobrą publicystyke nie trzeba mieć górki kasy, tylko bardziej pomysł i odwage.
@barti69: > To co napisałem, było właśnie w kontekście skoków. Być może dla siedzących w skokach jest on irytujący, ale dla Grażyy i Janusza, których jest znaczna większość jest świetny.

Moglbys dac jakies skriny? Bo srednio chce mi sie w to wierzyc.

Jak już pisałem, żeby ogarnąć dobre kadry (m. in Laskowski i Borek) i dobrą publicystyke nie trzeba mieć górki kasy, tylko bardziej pomysł i odwage.


Borek aktualnie jest freelancerem,
@niezdiagnozowany: A to jako Szaranowicz go ściągnął to zwracam honor :) Jednak jestem pewien, że dopiero Szkolnik go dał do meczów reprezentacji, bo się tym chwalił na twitterze.

Moglbys dac jakies skriny? Bo srednio chce mi sie w to wierzyc.

Nie, no nie będe teraz analizował swoich wypocin w internecie sprzed jakiegoś czasu, żeby bronić Szkolnikowskiego xD
@barti69:

Jednak jestem pewien, że dopiero Szkolnik go dał do meczów reprezentacji, bo się tym chwalił na twitterze.


Laskowski juz w Euro 2012 komentowal sporo spotkan, mecze w Lidze Europy, LM, mlodziezowki reprezentacji Polski, wiec to nie jest zadne odkrycie Szkolnikowskiego.

Nie, no nie będe teraz analizował swoich wypocin w internecie sprzed jakiegoś czasu, żeby bronić Szkolnikowskiego xD


No to po co podajesz argument, ze ludzie kochaja Babiarza skoro nie potrafisz