Wpis z mikrobloga

@janusz-lece: oszust, wykreowany przez stare TVP i TVN na bystrego dzieciaka, najmłodszego polskiego milonera. Dorobił się fejmu na portalu AskFM i razem ze swoimi kumplami z tego portalu m.in. Łukaszem W. teraz znanym jako "Kamerzysta" oszukiwał ludzi na SMSy premium na czym się dorobili grubego hajsu. Potem wciskał pastę do wybielania zębów od których owe zęby wypadały.
  • Odpowiedz
już wyszedł? To teraz po kaske zakopaną w lesie. tak sie żyje w Polin


@jarema87: juz niejeden sie zdziwil jak probowal 'odkopac' kaskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli tak rzeczywiscie jest, ze cos ukryl to policja o tym wie i bedzie sie przyglądać.
  • Odpowiedz
@programista1992: W notatce mam przy Tobie takie cytaty:

"Bo kobieta nie służy do rozmowy tylko do zaspokojenia seksualnego i rodzenia dzieci. Gdy chcę pogadać o polityce, filozofii, grach, nauce, ciekawostkach ze świata to kumple są 100 razy lepsi od kobiet. Kobiety są tylko dobre do seksu i rodzenia dzieci."
https://www.wykop.pl/wpis/45167593/smiesza-mnie-te-kobiety-ktore-narzekaja-ze-nie-ma-/#comment-159285847

"KAŻDA BIERZE POD UWAGĘ TAKĄ EWENTUALNOŚĆ ZDRADY. To, że nie zdradza, wynika z braku fizycznej możliwości, dlatego uważam, że jeśli facet
  • Odpowiedz