Wpis z mikrobloga

Ponieważ 11 stycznia rozpoczyna się zimowa wyprzedaż na AliExpress mam dla Was drobne #rozdajo.

Nagrodą jest dowolny przedmiot do 25PLN z #aliexpress #banggood I innych chińskich platform.

Co zrobić: Wystarczy zostawić plusa.

Losowanie odbędzie się w niedzielę po 20.

Zachęcam do obserwowania konta bo jutro kolejne rozdajo.
  • 30
  • Odpowiedz
@dzek: ograniczony i to mocno. Od momentu kiedy nie wciskam reflinkow na grupie, tylko rozwijam stronę i skupiam się na poradnikach i recenzjach to jestem na zero z stroną, ale lubię to, a z tamtym czułem się źle :)

Dodatkowo kwota 25 nie jest przypadkowa, ale to taki mój żart, który rozumiem tylko ja :)

Jutro pomyślę czy dać 76 czy 96 maks kwoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AliSale_pl: najpierw to niech przyjdą moje paczki z końca października! Ali zaczyna przegrywać z Allegro Smart. Taka prawda.
  • Odpowiedz
Pulsować za szanse wygrania przedmiotu do 25 zł xD


@crazy_drummero: bo plusy takie cenne i wymagają w #!$%@? zachodu. Widzę wpis w gorących to dam plusa. Nic mnie to nie kosztuje a miło coś wygrać, zwłaszcza, że już parę rozdajo na mirko wygrałem.
  • Odpowiedz
@efek: zgadzam się, chociaż Ali ma większy wybór dziwnych rzeczy, plus kilka fajnych firm jest jak deko i to ratuje jeszcze AliExpress. Męczy mnie ich sposób sprzedaży i milony wyprzedaży.
  • Odpowiedz