Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero: #!$%@?ąc od Twojego pytania. Te wszystkie partie w rządzie, to jeden brar. Kaczyńskie, Morawieckie, czy inne Dudy, jak i komorowski i inne partie, no i banda szurków jak Korwiny, brauny czy inne bosaki to wszystko jest sterowane przez kogoś "zza kurtyny" (mam na myśli tu korporacje), no i wracając powoli do Twojego pytania. Wyboru są fałszowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze wygrywa tylko ten jeden,
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: bo był strach przed imigrantami na pontonach, panowała narracja lęku przed tym, co się dzieje w Niemczech i Francji, a Duda w zestawieniu z bulem Komorowskim wyglądał jak porządny mąż stanu, kulturalny, kumaty i z wykształconą żoną z rodziny inteligenckiej a nie tłustą Grażyną z ogródków działkowych. Poza tym może i ta wojna polsko-polska między PiSem a PO jakoś by się rozeszła po kościach, ale wpadł świeżak Kukiz jako
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
@blablaelotrzydwazero: Głównym powodem było odejście Tuska z polskiej sceny politycznej. Brak przywódcy o takim levelu sprawił, że część dotychczasowego elektoratu PO czyli młoda klasa średnia nie zaufała jej profilowi i została kupiona przez 500+. Kaczor idealnie wyczuł moment.
  • Odpowiedz
bo był strach przed imigrantami na pontonach, panowała narracja lęku przed tym, co się dzieje w Niemczech i Francji, a Duda w zestawieniu z bulem Komorowskim wyglądał jak porządny mąż stanu, kulturalny, kumaty i z wykształconą żoną z rodziny inteligenckiej a nie tłustą Grażyną z ogródków działkowych. Poza tym może i ta wojna polsko-polska między PiSem a PO jakoś by się rozeszła po kościach, ale wpadł świeżak Kukiz jako niezrzeszony (choć to
  • Odpowiedz
No tak, strach przez muzułmanami panował. Do tego dość wysokie podatki, drożyzna, podwyższenie wieku emerytalnego, chęć uczynienia z Polaków taniej siły roboczej. Trochę to mogę zrozumieć, ale dlaczego musieli wybierać tych katolskich PiSiorów, jednocześnie???


@blablaelotrzydwazero: Za PiSu również mamy drożyznę, prawdę mówiąc oraz jeszcze wyższe podatki, pod pozorem dbania o polskie interesy (albo być może izraelskie i amerykańskie, nie mam pojęcia do końca). Dajcie mi jakąś partię libertariańską, to zagłosuję...
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: a, no i zapomniałam, że ze strony PiSu była jeszcze przewaga martyrologiczna po zamachu smoleńskim, a Polacy pamiętający czasy komuny zawsze wybiorą męczenników i krzyczących, że ruscy kogoś ubili i próbują zamieść to pod dywan, a jak państwo (rządzący) nie mówią o spisku, to znaczy, że spisek jest, bo jak się nie mówi źle o ruskich, to znaczy, że władza jest zła i z nimi współpracuje. I Kościół się
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: platformersi trochę się odkleili od rzeczywistości, wydawało im się że nie mogą przegrać więc niespecjalnie przejmowali się nastrojami społecznymi. Nie powiedzieli twardego NIE pani Merkel i jej pontoniarzom, podnieśli wiek emerytalny, do tego taśmy z Sowy (pocięte w manipulatorski sposób, vide Sikorski i robienie laski amerykanom), generalnie PO reklamowało się jako liberalna partia ale w sumie nic w tym kierunku nie zrobili, trochę elektoratu odebrał im Petru (sam się
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: bo wielu młodych nie wiedziało z czym się je pisiorów i co to za plaga, chodziło o Dudę (Dudów, bo Agata też dużo wniosła do kampanii), a do wyboru był stary dziad i jakiś grajek. Po prostu Andrzej wypadał najbardziej reprezentatywnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@421KM: Szachrajki poszczególnych posłów z ramienia Platformy także do tego doprowadziły, powodując znaczący spadek poparcia. Ale nie był to aż tak duży spadek poparcia jak w momencie przejęcia władzy przez Kopacz. No i należy podkreślić, że tamte aferki z czasów Tuska i przed nim, to płotki w porównaniu do tego co kaczy #!$%@? #!$%@?.
  • Odpowiedz
Ja mogę dorzucić, że geje by nas zalały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze sprzedaż polskich lasów oraz firm kapitałowi zachodniemu


@ExitMan: Sprzedaż polskich lasów, to w sumie kiepska sprawa, bo jednak minarchizm musi być, to nasze dobro narodowe, ale "geje"? Jedno wielkie xDDDDDD.
  • Odpowiedz
Sprzedaż polskich lasów, to w sumie kiepska sprawa, bo jednak minarchizm musi być, to nasze dobro narodowe, ale "geje"? Jedno wielkie xDDDDDD.


@blablaelotrzydwazero: Ale tak mówiono w TVP, że jak PO wygra, to będzie to co napisałem wyżej.

Strach zawsze działa na ludzi
  • Odpowiedz