Wpis z mikrobloga

siemka chcialem napisać tutaj coś do polek , jesteście w #!$%@? przeciętne , laski z rosji , ameryki czy finlandi lub szwecji biją was na łeb i nokautują jak tyson w swoim prime , wiec mozecie zejsc na ziemie że jestescie księżniczki bo 90 % z was wygląda przeciętnie albo nawet odpychająco , wiec no essa byczqi
#p0lka
  • 18
  • Odpowiedz
90 % z was wygląda przeciętnie albo nawet odpychająco , wiec no essa byczqi


@PsykoSmurfer: Raczej nie generalizowałbym, bo to stwierdzenie jest trafne jeśli chodzi o całą naszą narodowość
  • Odpowiedz
@ExitMan kucharze mają swoje fora kulinarne, mechanicy swoje elektrody itd, tirowcy swoje grupy na fb, ludzie różnej maści swoje miejsce w internecie, kretyni, debile, przegrywy mają wykop.
  • Odpowiedz
ludzie różnej maści swoje miejsce w internecie, kretyni, debile, przegrywy mają wykop


@grz_strupek: W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak powitać kolegę. Moje uszanowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@PsykoSmurfer też to pisałem wiele razy polki nie są jakieś piękne nie wiem kto kto im to wmówił, chyba ta piosenka "polskie dziewczyny...." Oczywiście trafię się ładna ale moim zdaniem w innych krajach kobiety mają o wiele atrakcjniesza urodę. Ps Niemki nie są brzydkie xD to kolejny mit Polaków
  • Odpowiedz
@fraciu: Oj tak, jest zdecydowanie więcej ładnych zadbanych Niemek niż u nas w Cebulandii. Poza tym Niemki są zazwyczaj otwarte i nie mają problemu żeby z nimi porozmawiać na ulicy czy sie wymienić numerami. Pół roku w Niemczech uświadamia dużo rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PsykoSmurfer: No i #!$%@?, że wyglądają przeciętnie? Przecież wygląd to nie wszystko. My też nie wyglądamy idealnie, tylko przeciętnie. Jaki jest sens przejmowania się wyglądem? Niech ludzie wreszcie zaczną myśleć, niech zrozumieją, że to nie wygląd definiuje człowieka.
  • Odpowiedz