Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś fajne strony z rzeczami zaawansowanymi z jsa, typescripta i reacta - takie senior lvl? W sensie chodzi mi o artykuły i jakieś tutoriale. Mam dosyć żmudnego przeglądania medium i dev.to, gdzie co drugi artykuł mówi o tym jak wywołać zapytanie do api, albo zmienić stan za pomocą state managera, który wyszedł wczoraj i community frontendowe już ogłosiło go redux killerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#javascript #typescript #react
  • 7
@AntyKuc: Jeśli chodzi o materiały na poziomie senior, to raczej polecałbym Ci dokumentację do tego, co Cie interesuje.

Ja korzystam z platformy egghead, żeby z kursu załapać jakieś proste rzeczy na temat nowych technologii, a potem cisnę sam z dokumentacji. Dev.to i Medium spoko, ale każdy tam może tworzyć kontent, więc często pozostawia on wiele do życzenia. Do śledzenia nowinek technologicznych polecam Twitera.

Możesz wejść na mój profil i looknąć, kogo
@Skona27: Dzięki, a co do dev.to i medium to ostatnimi czasy strasznie mnie odrzuca, szczególnie to drugie, ludzie potrafią pisać tam artykuły o przemielonych już przez setki innych osób tematach i nawet nie mają nic ciekawego do dodania.
@AntyKuc: Zgadzam się z tym :D Ostatnio ogarniałem sobie redux toolkita no i znalazłem tutorial i był obiecujący jak przeleciałem przez niego scrollem. Potem jak zacząłem robić okazało się że koleś o tak po prostu skończył tutorial w połowie apki XDDD