Wpis z mikrobloga

@fearek2137: zerknij w szczegóły faktury, tam mowa o zaliczce. To samo niedawno dostałem. Wg mnie te faktury powiązane są z zamknięciem roku a nie tym, że karty będą wkrótce wysłane.
  • Odpowiedz
@fearek2137: Jak 28 grudnia to grubo za późno, oni najpierw wysyłają ludziom którzy zapłacili więcej więc poczekasz sobie do następnego roku gdy już będziesz mógł kupić kartę w pierszym lepszym sklepie o ile w ogóle nie anulują do tego czasu tego zamówienia.
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: probuje uzyskac screeny od kogos kto zamawial PO mnie, ale zaplacil wiecej niz ja i twierdzi ze juz dostal gpu. Jak narazie nie mam zadnego dowodu.

Jak sie faktycznie okaze, ze ci co zaplaca za gpu dostaja wczesniej, to bede robil straszny smrod morelom w internecie :d (3080 ktore zamowilem za 3900 teraz juz stoi na morelach za 5100) ALE morele caly czas mowi ze wysyla chronologicznie.
  • Odpowiedz
@porucznik_zmorewicz: A nie było tak, że w grudniu były droższe karty dostępne od ręki a te za 2300 zł tylko "przedpremierowo"? niestety nie pamiętam czy to były te same modele. Sam mam parę różnych wersji zamówionych z datą zamówienia od 21 do 30 grudnia w tym ten #!$%@? model najwcześniej czyli Ventus x2 z tą właśnie datą 21 grudnia i na proshopie 20-30 stycznia moje zamówienia z proshop mają dojść choć
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: cos takiego gdzies widzialem na wykopie, faktycznie. jak zamawialem swoja to nie bylo zadnych takich cudow - tylko jedna opcja zakupu. w potwierdzeniu zamowienia (oplacone od razu) dostalem info, ze dostawy chronologicznie.

tak samo mi odpisali jak pisalem do nich pozniej "uprzejmie informuję, że zamówienia są realizowane chronologicznie i to jest jedyna oficjalna i potwierdzona informacja dotycząca zamówień."
  • Odpowiedz