Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gramobembol: hmm... Chyba nie do końca czaję o co Ci chodzi kolego. Mamy jednego kota i psa. Miseczka jest z wodą i stoi w kontenerku, żeby kot miał blisko. Pies ma osobne miski
  • Odpowiedz
@triada: bez przesady z tym torturowaniem :) trzeba tylko poczytać jaką temperaturę dobrać kotu (bo kot ma wyższą od człowieka), żeby mu było komfortowo, używać kosmetyków dla kotów (bo na ludzkie i inne mogą mieć poważne alergie) i niestety, ale jak jest kot tak ubrudzony to go trzeba umyć. Mam kotkę ponad 6 lat, w życiu ją z 5 razy umyłam, za każdym razem była po prostu brudna od czegoś
  • Odpowiedz
czemu go chcesz torturować kąpielą ()


@triada: Hmmmmm pomyślmy, co będzie gorsze - pomęczenie go chwilę umyciem, czy samodzielne zlizanie tych wszystkich smarów i olejów z samochodów pod którymi się kręcił. Hmmmmmmmm, ciężki wybór.
  • Odpowiedz
@triada: Hmmmmm pomyślmy, co będzie gorsze - pomęczenie go chwilę umyciem, czy samodzielne zlizanie tych wszystkich smarów i olejów [...]

@kompek: Myślę, że @tomash-pl powinien jednak samodzielnie zlizać z Miecia te smary i oleje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz