Wpis z mikrobloga

Kolejna wiadomość. I chodzi o universal. Otóż, pisałem tam do nich. I powiem Wam tak. Na rabat przy większym zamówieniu nie ma co liczyć (jest tylko UNI30 czyli -30%, ale to wchodzi na każde zamówienie chyba powyżej 30 dolarów). Myślałem że jak zamówiłbym np. 3 pakiety 12x12 to będzie coś taniej, ale niestety. Przesyłka wraz z wydaną kwotą stosunkowo też idzie w górę. Wiadomo, jeśliby zamawiać po 50 ml olejku to wyjdzie taniej, ale ja nie ogarnę rozlewania. Więc jak to dokładnie wygląda, jakbym zamówił więcej olejków, to przesyłka, opłaty i dalsza wysyłka do kogoś wyrówna to jakby ktoś chciał zamówić sam. Także albo łatwiej będzie każdemu zamówić samemu, albo pozostaje nam jeszcze jedno rozwiązanie. Wszyscy chętni musimy zrobić szarżę do @pawelwojciech tak jak wczoraj zwolennicy Trumpa w US i A i może coś wtedy nam się uda wszystkim ogarnać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#genericoils
  • 3
@coolcool0010 Dobry człowieku, jest jeszcze jedno rozwiązanie ;) Co Ty na to żeby Mirasy dzielili się pakietami w ramach Twojej paki? Np. 3 osoby się dogadują i biorą po 4x12ml? Jeśli ktoś chciałby tylko kilka (jak ja) zapachów to jest to jakieś rozwiązanie, ale wymyśliłem to na szybko i nie wiem czy faktycznie ma to sens.
@sp1der Wiesz, to ma sens, tylko musisz liczyć się z tym że ceny nie będą takie jak w rozbiórkach poprzednich. Wszystko zależy od opłat celnych, plus trzeba byłoby doliczyć wysyłkę. Jak mam tak w głowie policzyć, bo kiedyś sprawdzałem jakbym zamówił 2 pakiety 12x12. Wychodzi około 790 zł, liczmy już te 800. Jeden pakiet idzie dla innych. Czyli 400 złotych. Jakby ktoś chciał 4 olejki, to wyjdzie 130 złotych za 4 oleje.