Wpis z mikrobloga

Finał wymiany PS5 - Wróciła po 40 dniach od rozpoczęcia wymiany/naprawy - wymieniona na nową (info wg papierów dołączonych do przesyłki)

"Coil whine" (a raczej jak sie okazuje wg ostatnich filmów na youtube kondensatory) nadal jest ale wyraźnie mniej słyszalny. Prawie w ogóle - szczególnie jak ustawiłem konsole pod TV.

Podsumowując:
Start 24 listopada / Wysłana 27 listopada / W serwisie od 2 grudnia / Wróciła 7 Stycznia

Czy było warto? #!$%@? wie - wydaje mi się że jest lepiej. Ale nie polecam.

W międzyczasie dzwoniłem z 10x do Supportu, i napisalem podobną ilość maili (na niektóre w ogóle nie odpowiadali) - Support w większości rozkładał ręce - mają tylko wgląd w systemie co sie tam dzieje, a słuchawkowi nie maja jak zareagować zbytnio(support w Polsce, serwis we Francji). Ogólnie dział się tam niezły kabarecik.

W czasie tych 40 dni, moja wysłana konsola była wysyłana do mnie 2x a stara niby do Japonii (15 Grudnia)

Ze względu na charakter zgłoszenia, została ona wysłana na szczegółowe testy do Japonii.

Centrum Serwisowe jest właśnie na etapie aranżowania wysyłki zastępczej konsoli do Ciebie.
Skontaktujemy się z Toba, gdy tylko przesyłka zostanie nadana.

później 23 Grudnia

Aktualnie wydana jest dyspozycja odsyłki naprawionego sprzętu w Centrum Serwisowym.

Otrzymasz wiadomość zwrotną, gdy konsola będzie odesłana do Ciebie.

Oczywiście jej nie dostałem. Konsolę finalnie wysłali 4 stycznia (chociaż w papierach jest ze wysłano 30 grudnia)

Wysłałem do PS zgłoszenie o rekompensatę za tak długi czas oczekiwania - dostałem tylko odp ze przekazane do Administracji. Pozdrawiam wszystkich którzy nadal walczą :v
#ps5 #konsole
  • 15
@camos: Sam - Gwarancja producenta - Najpierw telefon do Sony, mail itd. Przez sklep nie było sensu - raz ze pośrednik wiec wszystko wydłużone. A samo wysłanie do sony itd to szybkie - serwis dał dupy wg mnie i dlatego to tyle trwalo - większość ma wymiane/naprawę w ciągu 14 dni

@megick Odpaliłem Valhalle pobiegałem i nic nie słychać jak konsola leży na półce pod TV - wiec chyba jest ok
@taconaostro: a u mnie pierdzą cewki i gnoje odpisałi ze to nie podlega gwarancji bo można grac i żebym zgłosił sie jeśli gry bedą mniej wydajne.Ja #!$%@?. Co mi zostaje ? Sprzedam na allegro i mam wdupie sony. Kupie sobie następną za 1 do 5 mc
@pastor2: No ja wysyłałem 10, do serwisu dojechała 17 i wróciła 30 grudnia z tym samym numerem seryjnym jako "zreperowany produkt". Tylko okazało się, że jedyne co zrobili to przywrócili ustawienia do fabrycznych, tylko to :/ Wysyłałem z powodu cewek, były one i są kompletnie nie do zniesienia.