Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie paczke tasm izolacyjnych, jak to zona zobaczyla to sie zasmiala ze jakie fajne kolorowe tasmy mam, odpowiedzialem tylko ze no spoko sa :) i o tym zapomnialem.
Chcialem dzisiaj zajac sie za oswietlenie na ogrodzie, patrze a zona mi #!$%@? tasme do uziemienia ()
Dzwonie do niej a ona z tekstem ze przeciez wziela tylko jedna taka najbardziej gejowska a i tak mam jeszcze cala paczke (_ )
#diy #majsterkowanie #elektryka #logikarozowychpaskow #rozowepaski
mielonkazdzika - Kupilem sobie paczke tasm izolacyjnych, jak to zona zobaczyla to sie...

źródło: comment_1610032318ug0nB61ekLnWZV4RVrDFgS.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyDaltonista:

chodziło mi o to, że mają różne zastosowania w zależności od koloru

Myślałem że pytasz ze względu na Twój nick :)
Generalnie nie z wyjątkiem tej do uziemienia (zielony/żółty). Nikt łba nie urwie jak czarny przewód owiniesz szarą taśmą ale ale żółto-zieloną to już gorzej. Kolor tutaj wskazuje na funkcję- uziemienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mielonkazdzika: spoko u mnie w robocie jest elektryk z lekkim daltonem i czasami nie odróżnia zielonego od brązowego. Śmiechu co nie miara dopóki faza nie pójdzie na obudowę ;p
  • Odpowiedz
@Shatter: jak cos robic to pozadnie. Zajalem sie czyms innym tez zwiazanym z tym oswietleniem. Niewiem dlaczego pomyslales ze juz nic nie zrobilem.
Nawet nie jestem jakis zly na nia. Po prostu smieszna sytuacja i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz