Wpis z mikrobloga

  • 329
60-letni Richard "Bigo" Barnett, który wszedł do biura Nancy Pelosi. Chwalił się, że "zostawił jej paskudną notatkę, położył stopy na biurku i podrapał się po genitaliach". Później z kolei zaprzeczył, że wtargnął do biura. Utrzymywał, że grzecznie zapukał do drzwi i został wepchnięty przez innych protestujących. Pochodzący z Arkansas mężczyzna twierdzi, że będzie kandydował na gubernatora w 2022 r. W mediach społecznościowych opisuje się jako biały nacjonalista.


PRZECIEŻ ONI CHCĄ TYLKO PONOWNEGO PRZELICZENIA GŁOSÓW ()

#neuropa #bekazprawakow #usa #patologiazewsi #4konserwy
saakaszi - > 60-letni Richard "Bigo" Barnett, który wszedł do biura Nancy Pelosi. Chw...

źródło: comment_1610028267PIsHpTv6UOg6u2CRunKAfF.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neuropki przez caly 2020 gdy pol kraju plonelo przez lewice

co mnie obchodzi jakies USA???


neuropki po tym jak jakis rzekomy prawak wybil szybke i przewrocil krzeslo w publicznym budynku

SKANDAL!!!!
  • Odpowiedz
@RubinWwa >pół kraju płonęło przez lewicę Schowaj swoje urojenia prawaczku i sprawdź jaki procent z protestów BLM stanowiło to co można określić zamieszkami. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy protestami w ponad 93% pokojowymi a wtargnięciem do kongresu podczas finalizacji demokratycznych wyborów w celu przerwania procesu wyboru prezydenta, podłożeniem bomb pod kilka budynków, dewastacji biur kongresmenów i kradzieżą dysków i komputerów z tajnymi informacjami państwowymi to masz zdrowe problemy z głową.

Celem
  • Odpowiedz
@Zgagulec: 93% pokojowe xD Ty, 99.9999% prawicowych protestow jest pokojowa, a wiec statystyka calkowicie z d--y xD
nie wiem kto ci tak nasral do glowy ale powinienes szybko zglosic sie do psychiatry.
Podlozeniem bomb xD mocny szur z ciebie xD
  • Odpowiedz
@crest: znowu kłamiesz, oczywiście, że wiem czym jest ad hominem, a ty mógłbyś odpowiedzieć na pytanie, zamiast uciekać od niego jak ostatni tchórz
  • Odpowiedz