Wpis z mikrobloga

  • 329
60-letni Richard "Bigo" Barnett, który wszedł do biura Nancy Pelosi. Chwalił się, że "zostawił jej paskudną notatkę, położył stopy na biurku i podrapał się po genitaliach". Później z kolei zaprzeczył, że wtargnął do biura. Utrzymywał, że grzecznie zapukał do drzwi i został wepchnięty przez innych protestujących. Pochodzący z Arkansas mężczyzna twierdzi, że będzie kandydował na gubernatora w 2022 r. W mediach społecznościowych opisuje się jako biały nacjonalista.


PRZECIEŻ ONI CHCĄ TYLKO PONOWNEGO PRZELICZENIA GŁOSÓW ()

#neuropa #bekazprawakow #usa #patologiazewsi #4konserwy
saakaszi - > 60-letni Richard "Bigo" Barnett, który wszedł do biura Nancy Pelosi. Chw...

źródło: comment_1610028267PIsHpTv6UOg6u2CRunKAfF.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@saakaszi blm rozwala i okrada pół Ameryki, lewactwo zadowolone popiera ich zachowanie, prawacy coś odwalą ohhh achhh i nie porównywać, że nawet w 10% nie zachowują się jak tamto bydło, było minęło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #lewackalogika
  • Odpowiedz
@crest: skoro BLM rozwaliło i okradło pół Ameryki (potrzebne źródło...), to dlaczego zwolennicy pomarańczowego autokraty podążają ich śladami, szturmując świątynię amerykańskiej demokracji, plądrując ją i podważając wynik demokratycznych wyborów? jak nieudolnym prezydentem był Trump, skoro Amerykanie widząc, jak płonie połowa największego światowego mocarstwa, wybrali na to stanowisko jego oponenta, który za jeden z priorytetów obrał walkę z systemowym rasizmem? dlaczego większość Amerykanów ocenia protesty BLM poztywnie? dlaczego sami Republikanie dywagują o
  • Odpowiedz
@Mirrak biedactwo intelektualne nawet nie wiesz co to jest ad hominem jak widać, z powodu braku merytorycznych argumentów wyzywasz mnie, a do tego te jednorożce i jakaś manga dla opóźnionych dzieci. Teraz już wiem dlaczego mam cie na czarno. Żegnam ()
  • Odpowiedz