Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
172 030 - 1 000 = 171 030

Data donacji - 07.01.2021
Donacja - EG, czyli płytki i koncentrat krwinek czerwonych (KKCz)
Grupa krwi - A Rh-
Miejsce donacji - RCKiK Wrocław
Prywatny licznik - 12 850 ml

Donacja słodko-gorzka ;)

Słodka, bo dziś coś nowego. Zaproponowano mi oddanie KKCz wraz z płytkami, czego jeszcze nie robiłem. Zawsze oddaję płytki i osocze. Proces trwa i wygląda podobnie. Różnica jest taka, że na końcu dodatkowy worek wypełnia się czerwonym płynem z krwinkami, ostatnie 7-8 minut, a tak to normalnie pobieranie i zwroty. Dzisiaj wbiłem też II level ZHDK, na razie jeszcze bez legitymacji, złożyłem wniosek i w ciągu dwóch tygodni ma być. No i 18 czekolad, daleko za granicą absurdu ;)

Gorzka, bo nie śledzę tagów wystarczająco i nie widziałem posta @Pociongowy o zakończeniu programu partnerskiego. Już ostrzyłem sobie zęby na kolejny koc, a tak musiałem się wystrzelać z kropelek i wziąć co tam było, torbę i zakładki do książki.

#barylkakrwi #krwiodawstwo #rckik #rckikwroclaw #krew
merito123 - 172 030 - 1 000 = 171 030

Data donacji - 07.01.2021
Donacja - EG, czyli ...

źródło: comment_1610025373j47at3jLvWQ83BXwYVXMP6.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: jasne. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego przejścia płynnie. Nowy katalog, to się bardzo przyda, bo obecne smartfony są za duże na dostępny dotychczas pokrowiec, przelicznik starych kropelek na nowe, gdyby był potrzebny i już możnaby było ciągnąć temat dalej. Zobaczymy za miesiąc czy coś ogarną ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Temeris: na początku przez chwilę nie działał, ale potem wszystko wróciło do normy. Kropelki za donacje w czasie w którym nie wbijali się należą. Zresztą oni je mają w systemie, więc niekoniecznie trzeba mieć kartkę z pieczątkami
@Temeris: najbardziej polecam koc, duży jak się rozłoży, mały jak się zwinie oraz kubek po którym można pisać kredą, ewentualnie torbę bawełnianą, reszta mocno trąci aliexpress :P