Wpis z mikrobloga

@xiv7: wiadomo super gra, pewnie do dziś myślą że podczas wyścigów z Claire wygrali swoimi umiejętnościami a AI wcale nie rozwalało się co 5 sekund żeby potem zaraz przeteleportować się bezposredno za nich
@Dziglipaf: dziękuję :)
@alteron: to prawda, przy tych wyścigach było widać że jest to zdupczone, ale błędów nie jest tyle ile każdy myśli, przed patchem 1.06 było ich sporo, ale od jego publikacji glicz jakikolwiek zdarzał mi się bardzo rzadko (aczkolwiek tak z 2 razy na 10h crashowała się gra). Drugi raz będę przechodził w wersji angielskiej, za około 2 tygodnie już na PS5, do tego czasu ma wyjść darmowe
@alteron: @FRIX1988: taka jest mechanika tych wyścigów, a nie żaden bug, w jakichś innych gierkach możesz wyprzedzić konkurentów o 5 minut i jechać sobie spokojnie cały wyścig, a tutaj specjalnie samochody spawnują się za tobą co jakiś czas, żeby nie było za łatwo, przecież zrobili to specjalnie ()
@xiv7: Gra sama w sobie obiektywnie jest dobra a historia to top gier. Gamepleyowo walka jak na strzelanke rpg jest powyzej sredniej. To samo z modelem jazdy w porównaniu do takiego drewna jak np watch dogs. Co do bugów to racja na starych konsolach gra jest niegrywalna. Grałem na XSX i takiego natezenia błedów nie uswiaczłyłem nigdy a gram juz dekade.