Wpis z mikrobloga

Przeskakiwałem sobie dzisiaj dzisiaj po kanałach TV i takie cos złapałem (załacznik)
Jak to jest ze w programie TTV mozna promowac jazde bez pasow z telefonem komorkowym w reku?
Pani z goglami DJI na ryju co udaje ze kieruje dronem, a tak naprawde siedzi za kierownica, bez zapietych pasow (co musi byc zrobione z premedytacja, bo pasazerka jak i kierowczyni siedza w aucie w miare nowoczesnym gdzie czujniki wyja bezlitosnie aby tego nie ominac wsiadajac normalnie do auta po ruszeniu z miejsca po kilku metrach) - z telefonem w reku.
Kiedys s.p. Marek tez tak robil, potem chyba zwrocili mu uwage.
Czy trafilem na jakies historyczne nagrania, czy to norma dla uczestnikow prezentowanych na tym kanale #ttv ?
źródło: comment_1609974985yqtvVYKj0wKCJiOxSITbIx.jpg
  • 8
może jadą samochodem który jest na lawecie


@Eplan: Przewinalem 5 minut ido tylu i niestety nie: one jada w miescie, malo tego, kierowczyni sama przyznaje, ze zdazylo sie jej jechac 120 na 50. Poza tym, miala skrecic w prawo, myslala ze musi w lewo i nawet na koncowych zdjeciach do programu widac, ze prawie spowodowala kolizje.
sprzed 1983 r.?


@uhu8: Pajacujesz, a ja odpisuje powaznie, pisze co widze, nie wiem kiedy nagrywane, podalem ktory sezon i odcinek, chcesz to mozesz drazyc temat kiedy nagrywali. 'Historyczne' mam na mysli fakt, gdzie telewizyjni 'celebryci' zostali przywolani do porzadku i zaczeli zapinac pasy (jak zlomiarze ze s.p. Markiem na czele).
@papapapuga: nie zmienia to faktu, że w chwili kręcenia tego obowiązek zapinania istniał już ze 30 lat, i krytykowanie osób olewajacych ten obowiązek nie powinno zależeć od tego, czy zdarzenie miało przed czy po krytyce kogoś innego przyłapanego na tym samym przewinieniu
nie zmienia to faktu, że w chwili kręcenia tego obowiązek zapinania istniał już ze 30 lat, i krytykowanie osób olewajacych ten obowiązek nie powinno zależeć od tego, czy zdarzenie miało przed czy po krytyce kogoś innego przyłapanego na tym samym przewinieniu


@uhu8: i w zwiazku tym..., w zwiazku z Twoja wypowiedzia to...? Zgubilem watek czytajac Twoje posty. Czytales co napisalem na poczatku?