Wpis z mikrobloga

Trzy lata temu narodził się w mojej głowie plan przejścia kultowych klasycznych pecetowych RPGów ( nie, to nie są stricte dungeon crawlery )
Przerwy spore, gry przechodzone losowo, czasami dwie jednocześnie.
Powolutku, pomalutku, aż do skutku.
Wizardry I ✔
Wizardry II ✔
Wizardry III ✔
Wizardry IV ✔
Wizardry V ✔
Crystals of Arborea ✔
Betrayal at Krondor ✔
Ishar ✔
Ishar 2 ✔
Ishar 3 ✔
Dungeon Master ✔
Dungeon Master 2 ✔
Lands Of Lore

Ultimy pozostawiam na koniec... bo to specyficzne tytuły ;)
#gry #retrogaming #crpg
Pshemeck - Trzy lata temu narodził się w mojej głowie plan przejścia kultowych klasyc...

źródło: comment_16099397818jeSrGntFB5SlbTyXwUGed.jpg

Pobierz
  • 17
@t3m4: Ishar 2, ale większość bardzo mi się podobała...zazwyczaj kończę tę gry 2-3 raz w życiu.
@haxx: Stonekeepa znam praktycznie na pamięć i przechodziłem go ostatni raz 5 lat temu, więc musi poczekać na kolejną szansę.
Gry wybierałem przypadkowo, ale staram się jechać seriami, przynajmniej częściowo.
AoD, EoB i cała reszta mam nadzieję zostanie ukończona przed moim zgonem :)
@Roneth: Niestety, bolączka, szczególnie gdy wrogowie atakują z wielu stron, albo gdy jest wiele rozwidleń korytarzy i człowiek może stracić orientację. Na szczęście po 2-3 godzinach gry mózg jakby się przyzwyczajał do tego chorego sposobu...
@Wachatron: Elder Scrollsy zostawiam...bo przeszedłem je raz i wystarczy. Zbyt długo to wszystko by trwało :) Wizadry mam zamiar dokończyć, bo fajnie by wyglądała całą ukończona seria. M&M tak jak i Bards Tale zostawiam sobie na drugie wcielenie, bo w tym nie ogarnę tych wszystkich gierek ;)
@Pshemeck: Polecam też "Black Crypt", niestety tylko na Amiga, ale łatwo ogarnąć emulator. Grałem w to ponad 20 lat temu i do dzisiaj pamiętam tego smoka :) jak mi wyskoczył i wywaliłem wszystkie najpotężniejsze czary które miałem w niego, tak że go zabiłem i nawet nie miałem czasu mu się przyjrzeć : ) Przechodziłem to b. długo, bez manuali (takie czasy), rozkminianie tych zagadek to była niezła frajda.
dybligliniaczek - @Pshemeck: Polecam też "Black Crypt", niestety tylko na Amiga, ale ...

źródło: comment_1610011508jyX3Z8ckdXKwJBqAXcdDGt.jpg

Pobierz