Wpis z mikrobloga

@30062018: o #!$%@? narzekanie na coś we wspólnocie xD

- parkowanie byle jak? co ci to przeszkadza? przecież nikomu nie wadzi
moje doświadczenie: po paru latach parking jest #!$%@? autami i nie idzie ani wjechać ani wyjechać jeśli nie trzyma sie debili kierowców z dala od niewyznaczonych miejsc

- zawalony śmeciami śmietnik? hihihihi co Ci
  • Odpowiedz
  • 10
@30062018 ja bym odpisał, że w takim razie idę odśnieżać a panią w tym czasie zapraszam do ugotowania obiadu i posprzątania w mieszkaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rabusek:

- muzyka o 2 w nocy? Hihihi jak ktoś kupuje mieszkanie w bloku to powinien się z tym liczyć. Niech wpada na imprezę a nie na policję wydzwania. Halo czy można przestać wiercić? Bo mój Alanek nie może zasnąć w południe!!
  • Odpowiedz
- muzyka o 2 w nocy? Hihihi jak ktoś kupuje mieszkanie w bloku to powinien się z tym liczyć. Niech wpada na imprezę a nie na policję wydzwania. Halo czy można przestać wiercić? Bo mój Alanek nie może zasnąć w południe!!


@Mithrindil: xD w punkt, identyczną akcje miałem XDD
  • Odpowiedz
@30062018: Prawdziwa feministka wzięła by sama łopatę i #!$%@?ła aż by iskry szły. Takie okazy znajdziemy na zachodzie europy, sam byłem świadkiem w Niemczech jak kobieta wymieniała koło a obok facet zajmował się dzieckiem w foteliku. Mam wrażenie że w Polsce( i tylko tu, na zachodzie Europy na prawe jest inaczej) kobiety źle rozumieją równouprawnienie i mamy do czynienia z takim miksem feminizmu i konserwatyzmu przy zachowaniu maksimum przywilejów z
  • Odpowiedz
@Rabusek: Tak wyglada większość grup na fejsbuku. Na oko jakieś 70% postów to „ktoś ma miejsce udostępnić od 19 do 22?”. Można bingo zrobić: szukam miejsca, właścicielu zabierz samochod z mojego miejsca, sprzedam jakiś chłam który chciałam wywalic ale może uda się wycisnąć kilka groszy, reklamy żaluzji i plisów albo klimatyzacji, posty okolicznych knajp, najlepsza oferta UPC Multimedia Vectra.
  • Odpowiedz
ktoś ma miejsce udostępnić od 19 do 22?


@Mithrindil: a tak zupełnie szczerze: co w tym złego? Chyba wolę posty kogoś kto chce miejsce niż kolejne auto blokujące wyjazd, bo miejsca dla gości, uwaga, zastawione przez mieszkańców bez wykupionych miejsc xD (u nas sie zdziwią, lada moment będą identyfikatory na miejsca dla gości i za #!$%@? nie zablokują tych miejsc, tylko musimy regulamin dopiąć)

Ze wszystkiego co wymieniłeś jak dla
  • Odpowiedz