Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Nie napisałem nigdzie że to coś złego :) po prostu takich postów jest najwiecej. Mnie osobiście to nie interesuje a fejsbuk jest #!$%@? i nie da się tych postów tagować i czarnolistować tagów - albo ja nie umiem :) natomiast tak jak mowisz, lepiej niech ktoś dopyta niż parkuje na krzywy ryj.

Mnie irytują reklamy żaluzji plisow i klimatyzacji, codziennie po kilka postów, administrator uważa ze to super content bo
  • Odpowiedz
Rozwiń proszę pomysł z identyfikatorami dla gości - zaczynam mieć podobny problem na osiedlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tygrysoffshorowy:
- robisz zakaz parkowania bez identyfikatora
- poza tym montujesz blokady na miejscach dla gości
- identyfikator tylko u ochrony,
- musisz mieć ustalone z SM że dostają mandaty za parkowanie bez w razie gdyby jakiś dzban postanowił hehe i tak stanąć
- mimo wszystko zostaw kilka miejsc
  • Odpowiedz
@30062018 ogólnie to w tych blokach to ludzie zachowują się jak bydło. Przed chwilą sąsiad jak wracałem zostawił śmieci przed mieszkaniem na korytarzu, gdzie mieszkamy na pierwszym piętrze i do kosza jest minuta. Kiedyś mu w nocy jebnę kopa i to rozsypie
  • Odpowiedz
@30062018: wszystko pięknie ładnie.. ale skąd ludzie mają śnieg ? gdzie, chyba że w górach, ostatnio pokrywę śnieżną u siebie widziałem 2 lata temu w styczniu 2019r. w 2020 rok temu to jak w góry pojechałem, a u mnie nawet nie padało ani razu.
  • Odpowiedz