Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś dalej ogląda #greysanatomy #chirurdzy to darujcie sobie sezon 17. Cały zdominowany jest już przez propagandę covidian oraz ocieplanie wizerunku LPG (wątki wstawiane na siłę, absolutnie nic nie wnoszące do akcji serialu). Tak samo na siłę i bez sensu białe postacie co chwilę wygłaszają lewackie monologi na temat nierówności społecznych, a czarne jak to nie są one non stop dyskryminowane i upadlane. ||

Poza tym to dosłownie już niemal każdy z każdym się tam ze sobą rucha i ma ze sobą dziecko. Jak tak dalej pójdzie to będą chyba musieli zacząć promować zoofilię, żeby wprowadzić kolejne wątki romantyczne.

A to dopiero szósty odcinek!

Rzygać się chce na myśl co zrobili z tym fajnym tasiemcem ()

Dorze, że przynajmniej Supernatural się fajnie zakończył (mimo, że i tak go mooooocno przeciągnęli).

#seriale
Tytanowy_Lucjan - Jeżeli ktoś dalej ogląda #greysanatomy #chirurdzy to darujcie sobie...

źródło: comment_1609936704O0dUTH4gI3AMgw2gZutnoQ.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@John_archer: Czuj sobie co chcesz ¯\_(ツ)_/¯ Ja chcę rozrywki w serialach, a nie ogłoszeń rządowych.

Już klan miał więcej finezji w lokowaniu produktu, niż ciągle wyraźne i stanowcze zwracanie się do wykształconych lekarzy w stylu "powiedz swojej żonie szefowej, żeby założyła maskę, bo mnie nie słucha" albo "skończyły się nam maski, więc chodzimy wszyscy w jednej przemoczonej przez cały dzień, ale wszyscy zginiemy jak nasz kardiolog zdejmie ją na trzy minuty