Wpis z mikrobloga

  • 11
Miraski, pora na recenzję. Zamówiony zestaw Writera z żelem, przyszedł do mnie spod stajni Yves de Sistelle. Jeśli ktoś chce dokładniej poczytać na ten temat, to odsyłam do zbiorczej recenzji @ChacharZWarszawy który to rozpracował temat w 100%. Niestety, w 100% trafnie.
Otwarcie jest mydlane, nie jakoś tragicznie, ale jest to wyczuwalne, również przez moją narzeczoną. Nie jest ono zbyt soczyste, co jest z kolei wizytówką Sauvage'a, te lekkie mydliny przymulają w pierwszych wąchnięciach.
Z czasem jest coraz lepiej, mydliny sobie znikają, zapach staje się bardziej przyjemny, choć czegoś w nim brakuje. Czegoś, czyli pieprzu, który to przyciąga do zapachu Diora, głównie kobiece nosy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie twierdzę, że nie ma go w ogóle, jest go natomiast mniej.
No i na koniec projekcja, ta jest bardzo umiarkowana. Zapach daje o sobie znać, ale zapomnijcie o potężnym ogonie. Po prostu was trochę czuć i wy czujecie siebie.
Największym plusem jest żel, który jest bardziej saważowyr od Sauvage'a xD. Serio, nie wiem czy da się go kupić osobno, ale jeśli tak, to kupujcie aż wam pieniędzy w portfelu zabraknie xD.

No i cóż moi drodzy, zakończyła się chyba ta piękna przygoda z Writerem. Nie jest to oczywiście słaby zapach, ale po prostu nie powala tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Na radarze mam jeszcze Armafa Ventana, który też jest klonem naszego zapachu remizy, choć ten z kolei jest podobno bardziej owocowy i mniej pieprzny od oryginału. Może kiedyś się skuszę.

To by było na tyle, miłej środy wszystkim życzę :)


#perfumy
PabloPablitoSanto_Subito - Miraski, pora na recenzję. Zamówiony zestaw Writera z żele...

źródło: comment_16099353943iibsK1WfeheNPFMQbkWbj.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Hmm, może coś namieszali w Writerze po zorientowaniu się jaki hype wykop na niego zrobił? Reforumulacja? Nie wiem, bo nie wąchałem nowych wypustów, ale mam z 2019 roku i dla mnie jest w 95% jak Sauvage. Ręka w rękę testując praktycznie nie widziałem różnic, a parametry ma znakomite. Ogon się ciągnie i ciągnie. Taka ciekawostka - kiedyś jechałem windą z paroma znajomymi jakieś 4h po sporej aplikacji (z 8-9
  • Odpowiedz
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: @Overrr: Kumplowi prawie rok temu poleciłem Writera, kupił flaszkę - była ok, skończył, wziął kolejną - też była ok, po skończeniu drugiej wziął jeszcze jedną i mówił, że to już nie to samo, a że chciał coś nowego, to poleciłem mu Joopa. Joopem jest zachwycony, ale teraz chce kupić Sauvage. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz