Wpis z mikrobloga

Dziendobry

Takie pytania do top lanerow - jak radzicie sobie grajac na proxy singeda? I co siedzi wtedy w waszej glowie?

No bo tak- jest to irytujace, bo gosc was olewa totalnie, a jednoczesnie ma bardzo duzo farmy. Goniacie go - tracicie farme i expa. Nie ganiacie - to jest non stop push i trzeba stac na tej linii, a jak zejdziecie to jak wyzej - strata exp i farmy.

Jak sobie z tym radzicie?
#leagueoflegends
  • 12
No bo tak- jest to irytujace, bo gosc was olewa totalnie, a jednoczesnie ma bardzo duzo farmy. Goniacie go - tracicie farme i expa. Nie ganiacie - to jest non stop push i trzeba stac na tej linii, a jak zejdziecie to jak wyzej - strata exp i farmy.


@Boban1992: push swojej linii i jak jest twoj jungler to go zabijacie :D jak zginie na pierwszych levelach to potem juz nie
@Boban1992: #!$%@? tiamat, bami cinder zeby szybciej niszczyc fale/ zainwestuj w sustain/ jezeli to high elo to go nie ganiaj bo i tak go nie zlapiesz albo stracisz za duzo czasu farm creepki i szukaj bledu, ustaw sie dobrze z junglerem. Ja jako yorick prawie nigdy go nei ganiam i robimy sobie po prostu wave sami bo i tka sie lepiej skaluje od niego/ a i jeszcze jak sytuacja pozwala to
@Boban1992 proxy singed to pick który ma być wabikiem na enemy leśnika i toplanera tzn. masz tak grać by oni gankowali Ciebie, a nie np Mida albo Bota.
Bierzesz falę z topa, potem las enemy np. groumpa, wilki i znowu falę. Enemy leśnik się wkurza i zaczyna ciebie gonić po mapie i kupujesz czas dla drużyny.
Graj z książką i Smite'm by móc stealować enemy buffy np. Blue na pierwszym poziomie lub
@Boban1992: Ja tam się zawsze cieszę jak gram na singeda. Gram tylko championami które się skalują dobrze to po prostu skupiłbym się na farmieniu pod wieżą i robił 100% csów co nie jest zbyt skomplikowane bez przeszkadzania. Wyfarmi się to prawda ale jak go nikt nie będzie gonił to nic nie zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lutonn: z jednej strony ok, ale z drugiej jesli taki singed po zbiciu farmy leci na roam, albo do bazy i bierze po 2 fale na raz, czy leci pomoc na smoka, to prawie zawsze jestes krok za nim i spozniony, co de facto czyni Cie mniej uzytecznym dla druzynki niz on? ¯\_(ツ)_/¯
@Boban1992: Wydaje mi się że nie zdążysz zroamować między zbiciem fali na mida i spowrotem. Jak pójdzie na smoka to fakt będzie osoba więcej na smoku ale w tym czasie ja biorę jedną a może i dwie wieże co wydaje mi się jest lepsze jeśli to nie dusza. Potem można elegancko schodzić i w teamfightach taki singed malutko zrobi jeśli nikt go nie będzie gonił jak debil i tak na prawdę