Wpis z mikrobloga

  • 3
@Kempes Jeśli zostaną im niewykorzystane szczepionki na dany dzień to lepiej by dostał je ktokolwiek np. kapelan niż żeby się zmarnowały.
  • Odpowiedz
@Kempes: wciąż lepiej niż szczepienie celebrytów. Księża mają styczność z wieloma osobami, większość z nich to osoby starsze i schorowane, więc duchowni mogą być nieświadomymi transmiterami koronawirusa.
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie rozumiem ludzi, którzy nie widzą sensu rekrutacji magów bojowych i nekromantów.
A tak na poważnie, chociaż to było ładnych kilka lat do tyłu, kiedy leżałem w szpitalu to chorych odwiedzał proboszcz parafii, robił to tak jakby z dobroci serca (akurat jego jak niewielu mogę pochwalić bo był spoko gościem), nie był w żaden sposób związany ze służbą zdrowia.
To jak to teraz jest, są specjalni księża "medyczni", coś jak
  • Odpowiedz
@PrawdziwyM_89: jeśli chodzą z dobroci serca to nie powinni mieć płacone z budżetu, a co najwyżej niech dostają wypłaty z kościoła bądź pełnią usługi na fakturę. Służba zdrowia i tak ledwo dyszy, nie ma potrzeby dobijać jej czarnoksiężnikami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kempes Jeśli zostaną im niewykorzystane szczepionki na dany dzień to lepiej by dostał je ktokolwiek np. kapelan niż żeby się zmarnowały.

@erixon: a może lepiej by dostał lekarz, który nadal nie dostał nawet terminu szczepienia, a ma większe prawdopodobieństwo na kontakt z chorym i zarażenie?
W tym chyba jest większy problem, że niektórzy lekarze nawet terminu nie dostali, a niektórych informują, że trzeba odwołać, bo już nie ma szczepionek na dany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amishia: nie zesraj się. To, że Ci nie pasuje to określenie bo "hurr durr służba, ja jestem szlachta" to Twoja sprawa.
@Kempes: z jednej strony racja, z drugiej widać ból dupy bo doktorek uważał się za lepszego i ktoś go nie "docenił" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz