Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy #weszlo #pilkanozna

Oddajcie mi dobre programy jakimi byly LaLiga Loca i English Breakfast.

Laczenia z Cezarym Wilkiem rozwalaja totalnie program LaLiga Bonita. Czuje niemal fizyczny bol jak go slucham i widze, a lacza sie z nim na pol minuty co dwie minuty. On nie ma nic do powiedzienia. Zajal miejsce Natalii z Barcelony, ale ta dalo sie przewinac chociaz, bo byla w jednym wejsciu.

Najlepszej ligi swiata nie da sie sluchac przez prowadzacego, Adama Slawinskiego - w moim odbiorze lalusia i wymoczka.

Podobnie nie wlacze Football Bloody Hell. Wyrzucony z seminarium za nadmierna poboznosc Wojciech Piela totalnie nie nadaje sie na prowadzacego. Lubie go jako goscia w projektach weszlackich i ujdzie nawet w Misji Futbol, ale na prowadzacego jest zbyt apatyczny, flegmatyczny.

Bundestalk nawet jak prowadzi Borek to nie ma opcji, zebym obejrzal bo sa jacys dziwni goscie, o ktorych nigdy nie slyszalem. Skad oni ich wzieli?

Wczesniej wszystkie Hejtparki z ta dziewczyna jako prowadzaca tez byly dla mnie do pominiecia. Dobrze, ze tutaj sie ogarneli i w koncu ja zdjeli.

Ehhh...
piotrveyner - #kanalsportowy #weszlo #pilkanozna

Oddajcie mi dobre programy jakimi...

źródło: comment_1609919457rlJt7LQSbX7rzZcZe5Bl6T.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@piotrveyner: takiego ignoranta daqno tu nie bylo xD

Piela moze i ma irytujaca maniere ale prowadzacym jest akurat swietnym, program jest zawsze plynny daje sie wypowiadac gosciom bez #!$%@? sie i wszystko jest merytoryczne.

Bundestalk, nie wiesz kto wystepuje? Na poczatlu Borek przedstawia gosci, nie przewijaj to sie dowiesz. Jest tam goaciu z tvp sport i gosc z radia weszlo ktory prowadzi od lat swoj program. Obaj maja leb jak sklep
@piotrveyner: Pełna zgoda Piela jako prowadzący zachowuje się jak prawiczek dobierający się do 40 letniego milfa, niby miał biologie w szkole i posiada wiedzę teoretyczną ale pociąga za niewłaściwe sznurki. Odnośnie telefonów to jest dramat, Pani Natalia nadaje z plaży albo autostrady przez co nic nie słychac i cytuje gazety katalońskie, natomiast Pan Wilk nadaje z suszarni, zasłonięty praniem i nie widac ani jego, ani merytoryki w jego wypowiedzi. Kowal odkąd