Wpis z mikrobloga

Musze odeslac do zwrotu ta cholerna 50 kg bieznie...
Oryginalne mocowania wokol kartonu musialem odciac, jak ja teraz mam zabezpieczyc to aby w trakcie wysylki kurierem ten karton sie nie otworzyl....? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myslalem nad tasma pakowna ale slabo to widze (zwlaszcza ze dol nie pokrywa sie z gora tego pudelka...). Myslalem tez nad lina pakowna ale srednio mam pomysl nad jej zawiazaniem by to sie trzymalo...

Tak wogole ktory kurier to odbierze odemnie od domu? (Moge pomoc zawlec to do auta ale by podjechal pod dom...)

#aliexpress #allegro #zwrot #prawokonsumenckie #kurierzy #kurier #inpost #dpd #dhl
MP0WER - Musze odeslac do zwrotu ta cholerna 50 kg bieznie... 
Oryginalne mocowania ...

źródło: comment_1609898106pOFBZIl04Esq8fqYXVWj15.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@MP0WER: najpierw tasma #!$%@? dookola, potem streczem ma grubo i bedzie git, a jak sie boisz to jeszcze na strecz tasme daj xd Chyba ze masz tasme plastikowa do palet to by bylo profi zajebiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MP0WER: Chyba taker czy jak to się to zowie. Strzela zszywkami.. albo dziurki i trytki jak ktoś wrzucił, też ciekawy pomysł.

Kurier raczej każdy, jak w wymiarach się mieści.
Płacisz za tą przesyłkę ? bo to drogo będzie w opór za wagę.
  • Odpowiedz
@r5678: ostatnio testowałem taker do pakowania kartonów, taśma o wiele mocniej trzyma
@MP0WER: Ty się dowiedz czy w ogóle jakikolwiek kurier Ci to w ogóle weźmie na pakę. Sam na pewno tego nie dotknie nawet, a jest szansa że do punktu będziesz musiał z tym dymać.
Ogólnie to takie paczki wysyła się rabenem itp., gdzie mają podnośniki hydrauliczne na pace.
  • Odpowiedz
ak ja teraz mam zabezpieczyc to aby w trakcie wysylki kurierem ten karton sie nie otworzyl....?


@MP0WER: Tak, jakbyś wysyłał coś do siebie i. nie chciał, żeby się rozwaliło. Możesz użyć wszystkiego, co znajdziesz w markecie budowlanym. Od skrzyni przez trytrytki aż po folię.

Tak wogole ktory kurier to odbierze odemnie od domu?


1. „Wogóły” są zakazane od dawna.
2. A do których firm dzwoniłeś?
  • Odpowiedz
jak ja teraz mam zabezpieczyc to aby w trakcie wysylki kurierem ten karton sie nie otworzyl....?


@MP0WER:

no skoro masz juz na tyle duzo lat, aby takie rzeczy kupowac, to chyba potrafisz juz samodzielnie myslec.

Oryginalne mocowania wokol kartonu musialem odciac,


@MP0WER:

nie musiales, mogles je sciagnac, ale jak zwykle nie myslales.

Tak wogole ktory kurier to odbierze odemnie od domu?


@MP0WER:

kazdy.. wchodzisz tylko w cennik niestandardowy :)
  • Odpowiedz