Wpis z mikrobloga

@A_E_S_T_H_E_T_I_C: Może nie tyle co "podobał się bardziej" ale drugi sezon jest niedoceniany. Bardzo dobra opowieści 'policyjna', z wbrew pozorom dobrymi rolami Farrella i Vaughna. I do tego Kelly Reilly ()

Po pierwszym rewelacyjnym sezonie oczekiwania były tak nagrzane, że na "tylko" dobry spłynęła masa krytyki - nie w stosunku do opowieści jako takiej ale bardziej jako wyraz niezadowolenia, że tym razem nie przygotowano
@A_E_S_T_H_E_T_I_C pierwszy sezon jest nahypowany przez genialna rolę Matthew. Wydaje mi się że drugi sezon jest słabo oceniony z tego powodu że dość szybko odkrywa karty. W zasadzie w 5 odcinku wszystko już wiemy a w kolejnych odcinkach odkrywane są tylko niuanse. Z kolei oglądam właśnie 3 sezon i skończyłem 6 odcinek i stwierdzam, że jest mocno przegadany a te linie czasowe są tylko po to by powstało te 8 odcinków. Strasznie
@Konkol: trzeciego jeszcze nie widziałem, ale rozumiem, że drugi ci się nie podobał? xD

@nalej_mi_zupy: oj nie nie byczq -1 (chociaż trzeciego jeszcze nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°))

@franek_w: piona byq

@user48736353001: Ja akurat obejrzałem pierwszy jakoś rok temu, teraz drugi także nie byłem "spaczony" tego typu nastawieniem. Ale faktycznie, kolega, który oglądał ten serial na bieżąco mówił, że dosyć chłodnie był przyjmowany,