Wpis z mikrobloga

Tak. Sieciowy. Bluetooth, Spotify, DAB. a Yamaha Bo mam sentyment do tej marki. Ma wszystko co potrzeba. Teraz pewnie są nowsze modele z nowymi funkcjami ale mi żadnych nie brakuje więc pewnie zostanie ze mną na lata.
@dudi_: Dla odmiany,Tandberg, NAD, Braun, Yamaha, Luxman, Marantz - jako prawie równoważne w zależności od rodzaju muzyki. Ale to dawne sprzęty.
Kilka innych firm też robiło dobre modele, ale to trzeba osłuchać i ocenić.
Jedni byli lepsi we wzmacniaczach inni w tunerach, jeszcze inni w magnetofonach, następni w gramofonach i cd - Philips
Nie wszystko danej firmy było najlepsze, wiele było średnich lub przeciętnych. Kolumny to znów odrębny temat, ale Yamaha
@swiatus85 w Tunein i vTuner jeszcze nie ma (ale będą), póki co możesz sama dodać adres streamu (dla tuneIn zrobiłem to przez aplikację tuneIn) i będzie smigać. Albo poczekaj jeszcze trochę (dzień? Dwa?) az pojawi się na liście. Czekają na zatwierdzenie.
Najlepsze w tym radiu jest to, że nie ma przerw na informacje o grzybicy pochwy.


@schwung: Ja czuję się trochę nieswojo. Nie żeby mnie pochwa swędziała ;) tylko dziwne takie radio bez reklam :)