Wpis z mikrobloga

Kiedyś, jak większość internautów, śmiałem się z debilnego rozwiązania ładowania Magic Mouse od Apple.
Ale zmieniłem zdanie gdy zacząłem jej używać.

2 miesiące ciągłego korzystania i poziom baterii spadł do 49 procent. Naładowanie do 100 zajęło około 15 minut.
Tak więc nie martwcie się - nie zostaniecie nagle 'z palcem w tyłku' bo się myszka rozładuje.

#apple #pc #pcmasterrace #macbook
Pobierz ATAT-2 - Kiedyś, jak większość internautów, śmiałem się z debilnego rozwiązania ładow...
źródło: comment_1609866264OcNwwCkAZjCaJecrwcpKIu.jpg
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bratkello:

Jeśli ktoś dalej uważa, że Magic Mouse jest lepszy - cóż

O ile ogółem nie jestem japkofanem, również tej całej magicznej myszy, to wciąż jest istotnie lepsza dla niemałej rzeszy ludzi niż MX Master.
Otóż poużywaj sobie myszy lewą ręką i powiedz, którą z nich było wygodniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ATAT-2 pracując trochę na Macu, używałem MM, obecnie zdarza mi się okazjonalnie, i szczerze dziś nie wytrzymał bym już nawet 15 minut używając jej. Dla mnie to jest wymysł szatana, nieślubne dziecko Belzebuba, koszmar ortopedy. Mały palec zaczyna boleć po 3 minutach, nadgarstek i łokieć po 20.
Debilnie ustawiony port ładowania, to najmniejszy problem przy tym jak bardzo niewygodne jest moim zdaniem używanie tak płaskiej muszki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzej: no fajnie to ty chyba korzystasz z tej myszki po 3h dziennie. U mnie myszka od wakacji i już połowa baterii jest
@ATAT-2: Dziwne. U mnie to wygląda tak: myszka pada nagle bez ostrzeżenia - podłączam na parę minut, jest ok. Jutro myszka padnie znowu i znowu podłączę ją na parę minut. I tak około 7 razy aż przypomnę sobie żeby ją podłączyć gdy kończę pracę.
Też mam MX Master 3 i potwierdzam wszystko co mówi @Bratkello . Ta myszka jest rewelacyjna (ale za tę cenę to trochę można tego oczekiwać raczej, prawda?).

No o.w kwestii ladowania - ładowałem ją dopiero dwa razy (chyba jakoś raz na pół roku) i kabelek usb podlaczany jest normalne na końcu myszki, jak że przez te kilkanaście minut ładowania wygląda jakby po prostu była mysza na kablu. I można normalnie pracowac :)
Logitecha MX Master 3


@Bratkello: Hej. A bylbys w stanie polecic jakas myszke ale dla oburecznych?

Korzystam z myszki lewa reka (historia z dziecinstwa. I nie. Nie chodzi o fapanie), ale prawa tez mi sie zdarza, przez co nie lubie typowo nastawionych na dana strone myszek.