Wpis z mikrobloga

@wrth: Żadne F. Co najwyżej "fuck you!".
Problem z ludźmi z kasą jest często taki, że kupują takie Ferrari/Maserati, którego trakcja, to żart na resorach (tak widziałem zawieszenie, robiłem przy nim) i myślą, że elektronika opanuje za nich te 650KM na tyle. ESP to wspomagacz, a nie zastępca umiejętności kierowcy.

I niestety krew zalewa, gdy jedziesz z rodziną, a tu ciśnie typ mocnym samochodem po drodze publicznej i prawem murphyego widzimy
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: No raczej nie:

Choć moment zderzenia wygląda poważnie, to - jak zapewnia dziennikarz - skończyło się jedynie na strachu. - Samochód jest ubezpieczony, na miejsce przyjechała policja i stwierdziła jednoznacznie winę kierowcy autobusu. Został on ukarany mandatem karnym. W związku z tym, że jego samochód się poruszał, a nasz nie. Nieporuszający się samochód nie może spowodować kolizji drogowej - tłumaczy Kornacki.


https://tvn24.pl/ciekawostki/ala-socha-maserati-autobus-i-wyrwane-drzwi-ra203648-3491383
  • Odpowiedz
@pan_warell: Że niby co zapiekło? Co ty myślisz, że tylko dziennikarze mają kasę a na wykopie są same przegrywy? Poruszam się nowym mercedesem amg, ale w życiu by mi nie przyszło #!$%@?ć po drodze publicznej. Od tego jest bilet na tor w poznaniu albo nurgburg ring.

Widzisz na zdjęciu urwaną półoś? Wiesz jaka to musiała być siła?
  • Odpowiedz
Poruszam się nowym mercedesem amg, ale w życiu by mi nie przyszło #!$%@?ć po drodze publicznej. Od tego jest bilet na tor w poznaniu albo nurgburg ring.


@sezamus: Może lepiej opowiedz jak doszedłeś do tego, że stać cię na amg. ()
  • Odpowiedz
@Elements: po latach #!$%@? w wojsku i januszexach dorwałem się do branży automotive i pracuję jako specjalista. Mój tata to łowca okazji i znalazł C-Klasę poleasingową roczną na gwarancji prosto od dealera (sami tym jeździli jako forma marketingu). Żal było nie brać i cyk 100k przebiegu zrobione.

Fajne auto na nasze drogi. Nie martwisz się o krawężniki, a gdy potrzebujesz wyprzedzić, to ładnie się zbiera. Do tego AWD. Jedyne co mnie
  • Odpowiedz
januszexach dorwałem się do branży automotive i pracuję jako specjalista.


@sezamus: W januszexie pracowałem jednym, teraz w drugim :/

automotiv jako specjalista, a co konkretnie? Programowanie falowników?
  • Odpowiedz
@Elements: systemy aktywnego bezpieczeństwa. Szeroki i ciekawy temat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fajnie wbić do kolegów i poudawać, że jest się tak mądrym jak oni, gdy trzeci dzień rozkminiają jaką wymyślić funkcję trygonometryczną, aby urządzenie dobrze interpretowało dane wejściowe.

Wielkie korpo to jednak inny świat. W januszexie wdrażałem projekt za 2mln zł, gdzie główny koszt to była pensja programistów i dostałem 200zł brutto podwyżki za pół roku
  • Odpowiedz