Wpis z mikrobloga

Cześć!
Potrzebuje pomocy odnośnie mojej agamki (4lata) - Wraz z mój #niebieskipasek sie przeprowadzamy i czy zmiana mieszkania może negatywnie wpłynąć na samopoczucie mojej agamy? ( terrarium zostaje dokładnie to samo) Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Ewentualnie może jakies rady jak się przeprowadzić z jak najmniejszym stresem dla mojego gada? #terrarystyka #jaszczurki #agama #smiesznypiesek #zwierzaczki #agamabrodata #pytaniedoeksperta #pomocy #przeprowadzka + pozdrowienia od mojego gadzika
Pink_Flamingo - Cześć! 
Potrzebuje pomocy odnośnie mojej agamki (4lata) - Wraz z mój ...

źródło: comment_16098430283lou4AW2I36ynJKiJYP4ZK.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Pink_Flamingo: ja się przeprowadzałem i nie było problemu, przy zmianie terra też nie. Teraz jak będziecie przeprowadzać a jest zimno to na czas transportu (nie wiem jaki długi) przygotujcie termofor albo butelkę z ciepłą wodą i nagrzejcie auto.
  • Odpowiedz
@Pink_Flamingo: Dokładnie - odpowiednio zabezpieczyć gada na czas transportu, żeby nie zmarzł i nie powinno być żadnego problemu, tym bardziej, że terra zostaje to samo. Agama będzie czuła w nim swój zapach, więc skojarzy, że jest z powrotem 'na swoim' i nie powinna się jakoś strasznie stresować.

Ewentualnie może być tak, że agama zestresuje się samym transportem - jeśli jest wrażliwa na takie sprawy - i może wtedy przez dzień-dwa chować
  • Odpowiedz