Wpis z mikrobloga

Ej odnośnie szczepionki Pfietzera, to chciałbym tu napisać swój punkt widzenia. Osoby, która ma średnie zaufanie do tej szczepionki, czyli według Was szura, płaskoziemca i ch** wie co jescze

- od lutego tłukli wszyscy, że szczepionka będzie gotowa najwcześnie jw czerwcu 2021 ale pradopwodobny termin to początek 2022
- 11 sierpnia Putin ogłosił rosyjską szczepionkę na koronawirusa Sputnik-V - hahaha nieprzetestowana szczepiionka, jak oni mogli tak szybko, hahaha syf. Nikt poważnie o tej szczepionce sie nie wypowiedział. Przecież badania miały trwać półroku
- Początek listopada Pfiezere ogłąsza, że mają szczepionkę - euforią, morawiecki płacze na wizji i już zamówił milion sztul. #!$%@?, że prezes Pfiezera dzień później sprzedaje swoje udziały i do dzisiaj uważa ze on sie nie bedzie szczepic. Jest ratunek dla cywilizacji, rządy już planują dystrybucje szczepień.

Sorry, ja jestme prosty chłopak. Edukację z chemii i biologii skończyłem w liceum. Ską mam wedzieć dlaczego szczepionka Pfiezera ogłoszna 3 miesiąće po rosyjskiej nagle jest zajebista? Nikt nigdzie żadnych danych nie tłumaczy. Wychodzą na jaw rewelacje w jakim tempie wszystko było przeprowadzoe i jakie kroki zostały pominięte. Skąd mam wiedzieć, że to jest bezpieczna opcja i mogę ją bez problemowo przyjąć a nie że to jest wypuszczony na rynek bubel i rządu kupują to tylko dlatego żeby pokazać społeczeństwu że im zależy na zakończeniu pandemii i ratowaniu gospodarki.
Dlaczego w ciągu 3 miesięcy szurem stał się każdy kto neguje bezpieczeństwo szczepionki? Nagle jestem niedouczonym matołem i płaskoziemcem, ale jeszcze pare miesięcy temu o szczepionce nie bylo mowy. Ktoś może mi to wyjaśnić?

Nie mówie, że sie nie bede szczepił, bo pewnie sie zaszczepie prędzej czy poźniej. Nie ma mzamiaru tez nikogo nakłaniać przeciwko. Ale co jest takiego zajebistego w szczepionce Pfiezera że w ciągu 24 godzin świat #!$%@?ło, a czego nie miała szczepionka Sputnik-V?

#koronawirus #swiat #zalesie #plaskaziemia #5gzabija
  • 106
Na koniec dodam, że widocznie w środowisku polskich lekarzy, muszą przeważać sami debile, że nie chcą się szczepić.


@mexxl: Skąd takie informacje? Będzie można to ocenić jak skończy się 0 faza szczepień, trzeba też rozdzielić lekarzy/pielkęgniarki/ratowników od reszty personelu.
Światowi eksperci zajmujący się opracowywaniem szczepionek przeciwko COVID-19 są zdania, że skuteczny preparat nie będzie dostępny dla ogółu społeczeństwa przed jesienią 2021 roku - wynika z ankiety, której wyniki opublikowano właśnie na łamach „Journal of General Internal Medicine”.


@Aerwin: no i prawdopodobny termin, teraz szczepionka jest dostępna tylko dla ograniczonej ilości osób: lekarzy, pracowników medycznych i celebrytów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nihas: nie zapalales, prawda ?... To ci podam na.przykladzie devipasty ze stomatologii, ma byc transportowana w zimnym łańcuchu 2-8 stopni, jak ja zostawisz na biurku nawet na 30 min to preparat przestaje dewitalizowac miazgę bezboleśnie, i zwyczajnie pacjenta boli. Czy jeszcze cos Ci wytłumaczyć ?
To, że sprzedasz akcji była zaplanowana i wyrażono na nią zgodę, ciekawym faktem jest, że produkt w formie szczepionki pojawił się na kilka dni przed sprzedażą udziałów, podbijajac znacznie cenę na giełdzie. No cóż za przypadek¯\(ツ)/¯


@mexxl: A gdzie ja napisałem że przypadek. CEO musiał dobrze wiedzieć kiedy zakończą się badania i pojawi się ogłoszenie szczepionki. Tak - podbił cene bo sprzedaje się na górce, tego też nie wiesz? No chyba
Przyznaje się, nie wiem jak się sprzedaje udziały w korporacjach.


@Aerwin: ale jednak nie przeszkadza ci to w uwierzeniu o spisku.

od lutego tłukli wszyscy, że szczepionka będzie gotowa najwcześnie jw czerwcu 2021 ale pradopwodobny termin to początek 2022


@Aerwin: Terminy są bardzo mocno orientacyjne, plus trzeba wziać pod uwagę, że dla wszystkich ludzi termin czerwiec 2021 jest realny, bo najpierw trzeba taką ilość dawek szczepionki wyprodukować.

Jednak, lepiej o
Mamy tutaj masę wykopowych ekspertów, którzy nie mają pojęcia o immunologi, a jedynie powtarzają frazy typu "są mądrzejsi od nas naukowcy", to ja się pytam czy to Ci sami, którzy na początku bagatelizowali problem, czy Ci którzy nie mogli się zdecydować czy maseczki chronią, czy nie. A może eksperci chcący wyszczepić wszystkich na grypę, sami jakoś się nie szczepiąc


@mexxl: mam wrażenie że mylisz zdanie naukowców z tym co mówią politycy.
@Anoniemamowy: Jak się sprzedaje dużo akcji, to nie możesz ich tak hop siup sprzedać, tylko musi być to ustawione wcześniej, on zaplanował tę sprzedaż już w sierpniu.

Bourla sold $5.6 million in stock on Monday as part of a predetermined trading plan adopted August 19.


I możliwe, że było to uzależnione od wartości akcji (wtedy były największe), przynajmniej mi się tak zdaję, że mógł po prostu mieć "ustawione", że sprzeda akcje,
@rzuf22: Dzięki, sensowne jest to wszystko co piszesz. Niestety problem jest taki, że media #!$%@?ą to tak żeby im się hajsik zgadzał i do przeciętnego kowalskiego trafiają szczempy informacji. Trolle pokroju @TenTypZez nie pomagają
#!$%@?, że prezes Pfiezera dzień później sprzedaje swoje udział


@Aerwin: No a nawet jeśli da się udziały sprzedać szybko to co niby w tym dziwnego, że akurat wtedy dokonałby sprzedaży? Przecież to świetny moment - w miarę upływu czasu jak zaczną pojawiać się konkurencyjne szczepionki i sytuacja się zacznie normalizować to cena zacznie spadać.