Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nosi mnie na basówkę. Może być to tylko chwilowy przypływ natchnienia, bo w domu już 4 gitary, no ale cóż.. Poszukuje naprawdę taniej basówki, do 250, max 300zł. Wiem, że za te pieniądze nic specjalnego nie dostanę, ale może komuś się kurzy jakiś staroć, którego chce się pozbyć.
#gdansk #gitara #gitarabasowa #trojmiasto
  • 10
@pablirvo: Zaki i Mayonesy B4 to nie jest szczególnie wyższa liga - kilkanaście lat temu były polecane jako gitary na start za 300zł, co spowodowało podwyższenie cen do nawet 1000zł.
@pablirvo: https://allegro.pl/oferta/gitara-basowa-futeral-biala-limitowana-wersja-10083560684 na yt jest jej "recenzja" tyle, że po niemiecku, może coś zrozumiesz. :D A co do gitar basowych to też ostatnio przetrzepywałem allegro / olx co jakiś czas i można znaleźć fajny bas do 200 zł ale najprędzej na olx (jakiś bas najtańszy od hb za 150 zł, nowy bas od hb tyle, że leworęczny za 150 zł, ktoś pogonił w 1 dzień mensfelda warlocka za 300 zł, ostatnio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bb-8: o takich Mireczków walczyłem! Dziękuję! Też codziennie przeglądam Olx w poszukiwaniu jakiegoś basowego skarbu, ale o allegro zapomniałem. Jak coś znajdziesz fajnego, to jeśli masz ochotę odzywaj się do mnie na priv, będę bardzo wdzieczny ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bb-8: Mam wrażenie, że będzie średniawka xd kiedyś też miałem jakiś tani bas, kupiony za grosze, SkyWay z tego co pamiętam - no najlepiej nie było, ale poprawiłem i było dużo fajniej.