Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę was o małą poradę - zastanawiam się nad kupnem mieszkania z rynku pierwotnego od dewelopera (górki dołki mnie nie interesują - mieszkanie na przynajmniej 5-6 lat będzie dla mnie). Kłopot w tym, że nie za bardzo mam się kogo poradzić jeśli chodzi o np. pytania na co zwrócić uwagę przy rozmowie z biurem sprzedaży, negocjacjach itp. Czy macie swoje doświadczenie, o jakie nawet najgłupsze rzeczy należy się pytać, żeby nie zostać wy*****ym? Albo macie swoje źródła wiedzy - blogi, artykuły, podcasty, książki, wróżki, cokolwiek? Jeśli tak, to serdecznie bym prosił o polecenie. Dzięki z góry! :)

#nieruchomosci #mieszkanie #finanse
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@JanulaZgonula nie chce Cię straszyć ale oni dobrzy w konwersacji, raczej na cenie za m2 nic nie ugrasz, no chyba że to będzie jedno z ostatnich mieszkań w inwestycji, jak już to mogą dać rabat na piwnice lub miejsce postojowe, jeździj po różnych deweloperach i bierz prospekty informacyjne
  • Odpowiedz
@JanulaZgonula: Dzięki wielkie za odpowiedzi - czyli rozumiem że jedną z pierwszych rzeczy jest ogarnięcie prospektu informacyjnego tak? Tzn. w ramach negocjacji rozumiem właśnie garaż/komórkę itp, jak się uda coś z ceny zejść to będzie super, w sumie jest na etapie wbicia łopaty w ziemie więc może to coś da :)
  • Odpowiedz