Wpis z mikrobloga

Czuje sie zdolowany, osiagnalem prawie juz szczyt doomerstwa, mam praktycznie totalnie #!$%@?, ale mimo wszystko ide do przodu. To jest ten moment - mam 24 lata za miesiac i juz wiem, ze nic sie nie zmieni w moim zyciu. Lata staran o dziewczyne, wyjscie z fobi spolecznych i szukanie szczescia na marne. Moje geny i srodowkisko uksztaltowalo moj umysl w taki sposob, ze nie da sie juz go zmienic. Widze ludzi w okol siebie, ludzi, ktorym zazdroszcze wielu rzeczy, ale wiem takze, ze nigdy taki nie bede, chocby nie wiem co sie stalo. Jeden pozytyw z tego wszystkiego jest taki, ze w koncu widze swiat takim jaki jest, ale nawet tego nie moge byc pewny, bo mimo wszytko pozostaje sceptykiem gardzacym wszelakimi skrajnosciami i ignoranctwem ludzkim - szczegolnie w Polsce.
#gownowpis #przegryw #doomer #gorzkiezale #zalesie
Pobierz MateuszHadeusz - Czuje sie zdolowany, osiagnalem prawie juz szczyt doomerstwa, mam pr...
źródło: comment_1609796330h6fOohXEiI2ktqzyfpWKA1.jpg
  • 2
"mimo wszystko idę do przodu" no i tak trzymaj i się nie poddawaj 24 lata to jeszcze masz czas gorzej jakbyś miał 3dychy na karku, może słabo szukasz tej dziewczyny zakładaj różne konta randkowe typu Tinder,GG też polecam sporo tam siedzi towaru:) no i pisz pisz aż w końcu kogoś poznasz. Źle ci w Polsce? Mało płatna robota? Wyjedź za granicę jak będziesz ciągle narzekać i stać w miejscu nigdy nic się