Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont
Elo 3 2 0,
Podpowie ktoś jak najlepiej naprawić podłogę sosnową? Odkryłem takiego babola w mieszkaniu i musze to poprawić na własną rękę bo już nie mam siły to tych #!$%@? specjalistów.
Zrobiłbym to tak, ze zdarłbym obecna warstwę lakieru, dokladnie wszystko wyczyścił i spróbował kitem wyrównać ubytki a następnie polakierowal. Jakieś porady? Jakiego kitu użyć? A może czegoś innego? Podłoga jest bardzo stara, na załączonym obrazku jak podwadzilem zgnity kawałek to odpadł bez problemu. Wymiana podłogi nie wchodzi w grę bo reszta wyglada okay. Z góry dzięki za odpowiedzi.
peteQ - #remontujzwykopem #remont
Elo 3 2 0,
Podpowie ktoś jak najlepiej naprawić pod...

źródło: comment_1609793829jQYGLSWYELS6uCwzIRPeZP.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@drim: To kuchnia i w tym miejscu będzie stać pralka, dlatego chce to na miarę możliwości zabezpieczyć przed wilgocią
  • Odpowiedz
@peteQ: najlepiej to nie wiem. ale jak ci się chce to poszukaj kawałka zgniłej deski i nasącz go żywicą akrylową (novol ze sklepu lakierniczego - samochodowego) potem to wyszlifuj - jak ci się spodoba efekt i twardość tego kawałka drewna - będziesz wiedział co robić. ważne żeby utwardzała się w kolorze czerwonym - doskonale komponuje się z drewnem.
  • Odpowiedz
  • 0
@skaza: Między innymi zostawili ten oto kawałek nietknięty podczas cyklinowania i lakierowania, bo prawdopodobnie coś tam stało. Kupiłem mieszkanie po remoncie a wychodzą takie gowna. Nie widziałem tego bo stał tam mebel kuchenny.
  • Odpowiedz
  • 0
@skaza: może, są jeszcze inne rzeczy, które są #!$%@?, wydaje mi się ze nie dopilnował tego zamawiający. Ja bym w życiu za to nie zapłacil.
  • Odpowiedz