Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eternal_Hunter: ja Ci powiem jak to się skonxzy: zobaczysz tylko oddalające się światła stop w nowej sześćdziesiątce ¯\_(ツ)_/¯
Przecież ten b5244s to był wół roboczy a nie demon prędkości. Katalogowo przyspiesza koło 9.5 sek do setki - po 20 latach będzie dobrze jak zmieści się w 10 sek.

2.3t z eRki to by mogło być ciekawe
  • Odpowiedz
W środku cichy, bez wibracji? Zauważyłem, że te nowe benzyny volva dosyć specyficznie klekocą na zewnątrz. Można pomylić z dieslem. Masz takie wrażenie?


@bigos555: nie chodzi super cicho, a jak dam miodu to odzywa się bardzo stanowczo. Na jałowym z zewnątrz rzeczywiście jest lekki klekot ale z dieslem bym raczej nie pomylił. Wibracji brak.
  • Odpowiedz
Przepiękna jest ta kryształowa manetka skrzyni biegów. Super auto :)


@MZ23: ta gałka w momencie zamawiania wydała mi się tandetna ale robi wrażenie na KAŻDYM kto usiądzie i ją zobaczy. Aż byłem zaskoczony
  • Odpowiedz
a mi się hybrydy nie podobają za napęd


@Thexil: Miras to jest miękka hybryda czyli ten elektryk to taka popierdółka raczej, tego nawet się nie ładuje z zewnątrz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siejeje: miras, ja jestem pro elektryki. Hybrydy uważam za gatunek skazany na zagładę. Przerost formy nad treścią, oby normy spalania spełniło ;) tylko ev
  • Odpowiedz
Ile docierałeś zanim #!$%@?łes vmax?


@alvaro1989: około 1000km ale tak jak pisałem wyżej to jest służbówka więc nie chucham jak na swoje (też nie katuję żeby nie było).
  • Odpowiedz