Wpis z mikrobloga

@mirek_januszy: No zestarzało się fajnie, po systemie info-rozrywki widać już wiek (wielkość ekranu, rozdzielczość, funkcje, szybkość działania) itd ale spasowanie na wysokim poziomie czego nie można powiedzieć o nowym A6, dizajnersko jest łał, ale jestem przeciwnikiem wywalania fizycznych przycisków na rzecz dotykowych paneli. Za piano black z reguły kryje się trzeszczący plastik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
JanuszHazardu - @mirekjanuszy: No zestarzało się fajnie, po systemie info-rozrywki wi...
@utrlok: oo volvo on call, nie mogę tego odpalić. Musiałeś coś robić po uzyskaniu pinu od dealera? Ja nie mogę się połączyć, cały czas mam łączenie i dupa nie znajduje auta
@siejeje Też myślałem, że sobie poradzę sam ale 20 minut po odbiorze wróciłem się do dealera. Musieli coś zaingerować w systemie żeby to ruszyło, ale im samym zajęło to dobre 10 minut.
2.0 benzyna 197


@siejeje: W środku cichy, bez wibracji? Zauważyłem, że te nowe benzyny volva dosyć specyficznie klekocą na zewnątrz. Można pomylić z dieslem. Masz takie wrażenie?