Wpis z mikrobloga

@Hipodups: nie, jest na lokalnym i masz kilka problemów z tym związanych:
- nie widzisz ile osób obserwuje licytację (co ciekawe osoby które na allegro "obserwują" to widzą ile osób Twoją licytację obserwuje, a Ty nadal nie).
- nie jesteś w stanie zakończyć bez wyłaniania zwycięzcy

było jeszcze kilka innych rzeczy które mnie na tyle zirytowały, że przesiadłem się na olx. Aktualnie nawet nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem coś od osoby
@Hipodups: @jagodowy_krol: generalnie jest problem z kończeniem transakcji na lokalnie i danymi kontrahentów - nie ma z automatu i trzeba się prosić. Do tego prowizja z definicji 10% na wszystko, gdzie allegro potrafi w niektórych kategoriach mieć mniej lub np w przypadku rowerów mieć odcinkę na 100zł.

Bonusowo - paczkomaty w allegro są tańsze - 8.99 niezależnie od rozmiaru + 0zł jeżeli dorobisz się smarka.
@panato: @jagodowy_krol:

Musicie zakutalizowac swoja wiedzę.
Mialem mozliwosc zrobienia paczkomatu za 8.99.

Mogę zakończyć aukcje, przynaniej jest przycisk, widzę rowniez ile osob zalicytowalo w ilu ofertach i ile osob obserwuje.

Serio na tym wypoku jest cos nie tak, w poprzednim wpisie przekonywano mnie ze mnie zrobiono w #!$%@? ze chce sprzedać, a tutaj ze sprzedaje nie tu gdzie trzeba bo mogłem gdzies gdzie da sie lepiej, jak w tej paście,
i ile osob obserwuje.

w allegro lokalne? Pokaż jakiś zrzut ekranu bo nie uwierzę.

Mogę zakończyć aukcje, przynaniej jest przycisk,

Przycisk jest, ale możesz tylko zaakceptować najwyższą ofertę. nie możesz zakończyć bez wyłaniania zwycięzcy.

@Hipodups:
@parowczankreatyny: O kurde ale odkopałes. Ogolnie rzecz ujmując do szosy wyścigowej nie ma sensu, ciężki kolc, do tego elastomery się ugniotly i zaczynał łapac lekki luz, obstawiam ze pol roku przy owczesnej wadze i elastomery by byly do wymiany. Poprawiał komfort. W tedy bylo 88kg wagi, alu rower + ten mostek, opony na 8 bar i najtańsza owijka. Teraz rower full carbon, opony lepszej jakości, 6bar, owijka dobrej jakości, waga mniejsza