Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wyzwania w grach komputerowych. Cała seria souls to mój top topów. Dlatego też w Cyberpunka grałem na najtrudniejszym. Na początku było różnie ale pozniej już raczej wszystko szło gładko. Wczytywać musiałem tylko gdy bawiłem się ostrzami modliszki i w trakcie animacji ktoś mnie zabijał.

Dziś też przeszedłem grę z zakończeniem Panama. W necie przeczytałem że jest ukryte zakończenie które jest też najtrudniejsze. Odpaliłem sobie je i okazało się że mam za słaba postać xd

Jeśli ktoś szuka wyzwania to polecam. Na poziomie najtrudniejszym nie można przyjąć ani jednego ataku, nie można zapisywać i trzeba rozwalić setkę przeciwników i smashera. Gdyby to nie było wystarczające to w trakcie cały czas spada hp i nie można go odnowić. Z moich 470 hp w połowie misji miałem już 170 xd

#cyberpunk2077 #cyberpunk #gry
  • 11
@matiJ jeśli chcesz sobie to wy próbować to czytałem że można w konsoli wpisać odpowiednią linie i opcja ta się odblokuję. Najłatwiej będzie Ci znaleźć instrukcje na reddicie
@zacky ale tutaj nie bierzesz żadnej pigulki. Johnny jest cały czas z tobą. W innych opcjach albo nie ma johnnego albo nie ma V. Tutaj jesteście obaj
@dilven polecam. Mimo 45 lvlu większość przeciwników ma dla mnie czachę. Jedna zabłąkana kula i napisy końcowe xd

Moim zdaniem zakończenie które najbardziej pasuje do postaci V - edgerunnera i samotnego najemnika. Dodatkowo nikt z twoich przyjaciół nie ginie. No miód :)
@dilven no moim zdaniem ukryte zakonczenie > zakonczenie z Panam własnie przez to, że pasuje do postaci, idziemy sami, nie narazamy nikogo. Panam odchodzi to jej sprawa :D
@Ataxia: ja gram na stadii więc chyba nie da rady a szkoda, bo maksuje postać i ekwipunek

Edit: a #!$%@? tam. Poszukam tego zapisu o machnę to od nowa. Przy okazji odzyskam spluwę Johnnego, bo ja straciłem