Wpis z mikrobloga

#lte #internetmobilny
Kto ma najlepszą ofertę na internet LTE? znalazłem jakieś dwie oferty:
1. PLUS LTE 200gb - 78 zł/mc
2. T-Mobile 300gb - 79 zł/mc

Z czego ten T Mobile to znalazłem na jakiejs porownywarce ofert, na ich oficjalnej stronie nie ma w ogole takiej oferty.
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki17: jak sam internet cię interesuje to zobacz oferty sieci typu next mobile, otvarta, lajt itp. gdzie za około 30zł masz 300gb (100 dzień + 200 noc) nadajniki plusa, sam tak jechałem parę miesięcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki17: dostajesz samą kartę, noc liczona od 1 (przynajmniej tak miałem w next), minus taki, że gigabajty się nie kumulują i to, że jak wykorzystasz 100 z dnia to już w nocy też nie masz a prędkość spada do takiej, że nic nie działa
  • Odpowiedz
polecam tę ofertę z T-Mobile, sama mam i jestem bardzo zadowolona, szybki net, zero problemów w porównaniu do wcześniejszego, który miałam z Orange w podobnej cenie
  • Odpowiedz
@dziki17: ja bym się nie pchał w sieci typu next, lajt itd, niby są zasiegi czołowych sieci, ale to tak nie działa w praktyce niestety dokładnie tak samo jak podsieci typu nju, virgin itd, zawsze problemy z zasięgiem np.. z wymienionych ofert zdecydowanie bardziej opłaca ci się wziąć t-mobile, 100GB więcej w tej samej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz