Wpis z mikrobloga

@MZ23: Możesz wierzyć albo nie, ale mieszkam na Rzeźniczej i dzisiaj po 13 zadzwoniłem na dokładnie ten samochód na SM. Mam nadzieję że wyjątkowo przyjechali i mu d------i mandat. Hatfu
  • Odpowiedz
@MZ23: takie bmw kosztuje 400k pln najmniej a jak zaszalejesz z opcjami to prawie 1mln tak więc koleś jest moralnie usprawiedliwiony z nieprzestrzegania prawa ustalonego dla polaków-biedaków
  • Odpowiedz
@MZ23: nie bronię typa, ale ludzie nie wszyscy tak parkujący to dzbany. Sam tak swojego czasu odbierałem niepełnosprawną osobę pod którą musiałem podjechać pod samo wejście do domu. Wchodziłem na górę, aby pomóc zejść, a na dole już pomstował jakiś ciul, że 'się nie wjeżdża'. Dopiero jak zobaczył sparaliżowaną osobę to odpuszczał. To podobna sytuacja jak fotografowanie gościa, który zajął dwa miejsca na parkingu. Kilka chwil wcześniej wcisnął się pomiędzy
  • Odpowiedz
  • 0
@01ab: Albo kilka tysięcy raty w leasingu przy kosmicznym wykupie, także stać na niego 90% wykopowych informatyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@01ab: Przy 300k netto za BMW czyli prawie 400000 brutto da się uzyskać leasing z 10% opłatą początkową i ratą w granicach 3500 netto. A to z 1% wykupem. Taką siódemkę myśle, że łykniesz w ratach w okolicy 5K netto śmiało.
  • Odpowiedz
  • 1
@nadmuchane_jaja: Sam mam niepełnosprawną siostrę, osoba z rodziny bezproblemowo może sobie ogarnąć tą plakietkę do przewozu niepełnosprawnych i takim też dopiero uwierzę. Zaparkowana na środku chodnika siódemka mnie nie przekonuje, to nie było parkowanie na chwilkę bo minąłem go idąc po żarcie i wracając z żarciem :)
  • Odpowiedz
@MZ23: chodzi mi o to, że ludzie dzisiaj na siłę czepiają się każdego o wszystko. A co Wam kurde zboże nie rośnie bo ktoś stanął na 5 minut w takim miejscu? Nie bardzo ogarniam... Ja plakietki niepełnosprawnego transportu nie miałem, siódemką jeżdżę i właśnie dwa razy miałem okazję przewozić niepełnosprawnego sąsiada mojej babci, którego we trzech musieliśmy znieść i delikatnie 'włożyć' do auta. Życie nie jest czarno-białe, a mi wydaje
  • Odpowiedz