Wpis z mikrobloga

@wilku88: Też uważam, że powinni ją bardziej przetrzepać, zachowywała się totalnie z czapy na przesłuchaniu (w necie są nagrania). Ale ponoć nie mają podstaw do tego, bo facet się przyznał. Jakby bardziej poruszyli jej wątek ogólnie, to byłabym w stanie uwierzyć, że dziewczyna nie miała pojęcia o jego planach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek nie widziałam dokumentu za to widziałam jego przesłuchania na kanale yt JCS Cryminal Psychology, ale gosciu był bardzo malo wiarygodny, odrazu bylo widac ze cos jest nie tak.

@octave25 wydaje mi sie że 3,5 wylądowalo w beczce bo ona chyba była w ciąży

@KarolinaRolka: pamiętam pierwszy raz tę sprawę na wykopie, jak był filmik z bodycam policjanta, który przyjechał na miejsce pierwszy. Już on wyczuwał, że coś się nie klei
@arteria: @Himre: Kto jest ciekawy drugiej strony Shanan Watts, niech poczyta. Znajdzie np. wątek puszczania się ze swoim szefem i przekręcenia kasy w poprzednim miejscu zamieszkania. Na ile to prawda - nie wiem. Wydaje mi się, że laska chciała mieć dostatnie i wygodne życie, zamiast normalnie pójść na etat to bawiła się w jakieś MLMy i pociagnęła całą rodzinę na dno finansowo. Powiecie, że facet był #!$%@?, że na to
@arteria
"6 listopada przyznał się do zarzucanych mu czynów i poszedł na ugodę z oskarżycielem, który w zamian za przyznanie się i uniknięcie długiego procesu zgodził się nie domagać kary śmierci (Kolorado jest jednym z 30 stanów, w którym kara śmierci jest legalna)[22]. Przeciwko karze śmierci była również rodzina zamordowanych."
ponoć nie mają podstaw do tego, bo facet się przyznał.


@arteria: Nie mają podstaw, bo on postawił warunek, że opowie jak było, jeśli nie dostanie kary śmierci i przestaną prowadzić dochodzenie. Czemu zależało na wstrzymaniu dochodzenia, skoro i tak już było wiadomo, że jest winny?
Nie wiem, ale się domyślam.
Idiotyczne porozumienie, jak można wstrzymać dochodzenie, bo oskarżony tego chce. Zawsze powinno prowadzić się sprawy do końca. I tak bez jego
@Himre: no miał do wyboru karę śmierci albo więzienie, to jasne, że by się przyznał, tylko z tego co pamiętam to on jeszcze wcześniej powiedział, że zabił ich wszystkich, i właśnie że jedna z córek mówiła w trakcie "Daddy, no". Więc wychodzi na to, że on się przyznał zanim zagrożono mu karą śmierci chyba
@pawelwojciech: Interesujące, nie wiedziałem o tym. Mignęło mi na yt w proponowanych parę filmów o tym, że w tym domu straszy. Nikt go też nie chciał kupić od czasu morderstwa.
Może coś było na rzeczy?
@pawelwojciech: byłam na grupie na FB odnośnie pamięci zamordowanej kobiety i ich dzieci, ktoś kiedyś wrzucił właśnie info, że chata jest na sprzedaż. Dużo osób komentowało, że powinni ją zaorać. Przestałam w końcu śledzić wątek domu, ale widać jednak w końcu to zrobili. Dotarłeś do info czemu kilka domów w okolicy też zaorano?
@wilku88: jakby różowy pasek był tak gnębiony przez niebieskiego, to wszystko byłoby cacy, różowy mółgby nawet dzieciaki żywcem w kwasie utopić i byłaby to wina złego męża XD
@dymitrop: Dowodów na gnębienie nie ma, ale podejrzewam, że to małżeństwo było uciążliwe dla obojga z powodu różnych charakterów, a Watts to zdecydowanie gorzej znosił.