Wpis z mikrobloga

@needer: zalezy czy ci sie podoba XD przytulic zawsze mozesz idac tak z boku, wtedy idac bedziesz sie z nia ocieral udami, taki kontakt bedzie subtelniejszy niz calowanie, jeszcze sie szpachli najesz XD

w sumie zalezy co ona tam bedzie pier... wymusic kontakt fizyczny zawsze mozna ale jak nie bedzie wspolpracowac to bedzie ci ciezko to rozegrac. zeby to jeszcze snieg jakis byl to moglibyscie sie czyms rzucac albo bys ja
@needer: Według zasad Savoir-vivre to kobieta wyznacza sposób przywitania się. Więc po prostu przywitaj się i czekaj czy coś zrobi. I ma to swoje zalety, ponieważ albo pomyśli, że jesteś dobrze wychowany (w co wątpię) albo że jesteś nieśmiały. Napewno unikniesz tego, że uzna Cię za creepa, bo od razu dasz jej buziaka lub przytulisz i coś sobie pomyśli.
@needer: A w sumie u mnie random, czasem ręka, czasem objęcie, ale przy tym drugim często czuję cringe XD
Pewnie to kwestia tego, że zazwyczaj krótko piszę z różowymi przed spotkaniem.
Also łapanie za rękę na pierwszym spacerze XD
Toż to ostatnia baza, imo nawet bardziej intymna niż ruchańsko
@needer: Podchodzisz i pewnym ruchem wyciagasz jedną rękę do objęcia które musi być krótkie i takie nie za mocne, jakbyś chciał jej w plecy po prostu #!$%@?ć na odmułe. A łapanie za rękę czy inne to nie martw się tym, skup się po prostu na tym żeby rozmowa się kleiła i poczuła się przy tobie komfortowo, nie mów jej żadnych komplementów bez okazji do tego. Jak ją poznałeś na tinder czy
@needer: nie spinaj dupy, na powitanie zwykle część i buziak w policzek, albo uścisk dłoni, ewentualnie krótki przytulas. Cokolwiek będzie dobre.

Łapanie za rękę raczej nie jest mądre. Po pierwsze szybko, jeśli to pierwsze spotkanie, po drugie bywa niewygodne, jak osoby nie są dograne, po trzecie nie każdy to lubi. Ja z niektórymi swoimi dziewczynami nie chodziłem za rękę, bo czasem to było mocno niepraktyczne.

Jeśli bardzo chcesz kontaktu fizycznego na