Wpis z mikrobloga

Pan se posta usunął, to wrzucę tu skoro już napisałem.

@serek_heterogenizowany Istnieje różnica pomiędzy wykonaniem ogrodzenia, a ławeczki na której chcesz ćwiczyć. Jak ogrodzenie będzie miało koślawe spawy, zły ocynk, albo inne defekty to po prostu zgnije, albo będzie paskudnie wyglądać. Ale jeśli ktoś sobie zrobi krzywdę, bo pan spawacz #!$%@?ł ławeczkę i nie wziął pod uwagę że taki przekrój nie wytrzyma sztangi z obciążeniem iluśtam kg + osoba ćwicząca to będzie bieda.

Może od razu wyjebmy sobie wszystkie regulacje dotyczące budownictwa konstrukcji stalowych? No bo co tam się takie mądrale znają na wytrzymałości konstrukcji jak pan spawacz na miejscu okiem widzi że to już będzie git. ¯_(ツ)_/¯
  • 5
@Danicen:

Może od razu wyjebmy sobie wszystkie regulacje dotyczące budownictwa konstrukcji stalowych?


nigdzie tego nie napisałem

ciekawiła mnie sytuacja gdy sprzedaje się takie coś jako osoba prywatna a nie firma. Coś jakbys znalazł ławeczkę na strychu i chciał ją opchnąć.

To i tak nie dla mnie, jakakolwiek interakcja z człowiekiem to potencjalne konflikty i stres. Prosta praca na etacie pewnie lepsza.